1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Serçe Sarayı 7. bölüm
Serçe Sarayı 7. bölüm

Serçe Sarayı 7. bölüm

Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy'un başrollerini paylaştığı, Ömür Atay'ın yönettiği 'Serçe Sarayı' yedinci bölümüyle 23 Nisan Perşembe akşamı 20.30'da Star TV'de.

A+A-
Çocuklar kaçırılıyor
 
Çocuklarının eski kocası Ramazan tarafından kaçırıldığını gören Serçe, Ali Rıza ile birlikte peşlerine düşer. Kadir ise çocukları ve Ramazan'ı, onlardan daha önce bulmuştur. Kadir'in bir anlık dalgınlığı ile elinden fırlayan Umut kaza geçirir.  
 
Kadir'in intikamı
 
Kadir, Ali Rıza ile evlenen Serçe'nin peşini bırakmaz. Villada verilen daveti basan Kadir onca misafirin gözü önünde Ali Rıza ile kavga eder. Serçe'nin Ali Rıza'dan yana tavır göstermesi ise Kadir'in intikam duygusunu ateşler. Aşkı değil parayı tercih ettiğini düşündüğü Serçe'ye, “Bu dünyaya çok yakışmışsın. Bundan sonra seninle işim olmaz” diyen Kadir, intikam için rotasını Serçe'nin çok yakınındaki birine çevirir.
 
Serçe boyun eğmiyor
 
Öte yandan Serçe'nin kayınvalidesi Handan Hanım her fırsatta Serçe'yi küçümsemekte ve eleştirmektedir. Serçe'nin ise ona boyun eğmeye hiç niyeti yoktur. Serçe'nin yakın arkadaşı Süla'nın, Handan Hanım'a ağzından kaçırdıkları, Serçe'nin hayatını iyice zorlaştıracaktır.
 
 
(Diyarinsesi.org MY)
 

HABERE YORUM KAT