1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Serçe Sarayı 12. bölüm
Serçe Sarayı 12. bölüm

Serçe Sarayı 12. bölüm

Dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği, Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy'unbaşrollerini paylaştığı, Ömür Atay'ın yönettiği 'Serçe Sarayı' 12'nci bölümüyle 31 Mayıs Pazar akşamı 22.30'da Star TV'de.

A+A-
HER ŞEYİ ÖĞRENİYOR
 
İki çocuğunu da yanına alan Serçe, Ali Rıza’nın ‘Seni seviyorum’ itirafıyla sarsılır ama yine de, yaşadığı zorluklar nedeniyle o evden ayrılmaya kararlıdır. O sırada, Serçe, kayınvalidesiHandan Hanım ilekız kardeşi Mukaddes’in tartışmalarına şahit olur. Geçmişteki büyük sır açığa çıkmış, üstelik Ali Rıza da her şeyi duymuştur.
 
“BENİ TEK BAŞIMA BIRAKMA”
 
Serçe ne yapacağını bilememektedir. Duydukları karşısında sarsılmıştır. Ali Rıza’nın yalvarırcasına söylediği “Beni tek başıma bırakma” sözleri onu yeniden evde kalmaya ikna eder. Serçe evde kalırken, bir başkası evden ayrılmak zorundadır.
 
YENİ PLANLAR PEŞİNDE
 
Nişanı bozan Kadir ilearalarındaki iş ortaklığını da fesheden Melike,yaptıkları için sonradan pişmanlık duyar ama iş işten geçmiştir. Kadir’den umudunu kesen Melike iyice hırslanır ve “Daha son kozumu oynamadım” diyerek yeni planlar peşine düşer...
 
(Diyarinsesi.org MY)
 
 

HABERE YORUM KAT