1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Serçe Sarayı 11. bölüm
Serçe Sarayı 11. bölüm

Serçe Sarayı 11. bölüm

Dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği, Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy'un başrollerini paylaştığı, Ömür Atay'ın yönettiği 'Serçe Sarayı' 11'inci bölümüyle 24 Mayıs Pazar akşamı 22.30'da Star TV'de.

A+A-
Kadir aşkı seçiyor
 
Serçe'nin evliliğinin formalite olduğunu öğrenen Kadir, Serçe'den aşklarına son bir şans vermesini ister ancak Serçe, çocuklarını eski kocası Ramazan'dan geri alabilmek için Ali Rıza'nın yanında kalmak zorundadır.
 
Melike'nin oyunu
 
Kadir'in nişandan vazgeçmesinden dolayı Serçe'yi suçlayan Melike, Serçe'ye diş biler. İntikamını da Serçe'ye acımasız bir oyun oynayarak alır. Serçe ise kendi sarayında gördüğü manzara karşısında Kadir'i artık tamamen hayatından çıkartır.
 
Serçe evden ayrılacak mı?
 
Handan Hanım, Melike ile Kadir'in nişanının bozulmasını fırsat bilerek Serçe'nin evliliğini sorgulamaya devam eder. Handan Hanım ve Melike'nin davranışlarına daha fazla dayanamayan Serçe, evden ayrılma kararı alır. Handan'ın sırlarını Ali Rıza'ya açıklamakla tehdit eden kız kardeşi Mukaddes için bu olup bitenler bulunmaz bir fırsattır.
 
 
Sinan'ın sürpriz kararı
 
Öte yandan, parasız kalan Ramazan'ın, Ali Rıza ile Sinan üzerinden yaptığı pazarlığı duyan Sinan bir plan yapar. Sinan'ın davranışı olayların seyrini değiştirecektir.
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT