1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Serçe Sarayı 10. bölüm
Serçe Sarayı 10. bölüm

Serçe Sarayı 10. bölüm

Dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği, Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy başrollerini paylaştığı, Ömür Atay'ın yönettiği 'Serçe Sarayı' 10'uncu bölümüyle 17 Mayıs Pazar akşamı 23.00'de Star TV'de.

A+A-
Kadir'den büyük sürpriz  
 
Serçe'nin hamile olduğu dedikodusuna inanan Kadir, Serçe'ye karşı tüm umutlarını kaybeder ve Melike'ye, Serçe'nin önünde evlilik teklifinde bulunur. Hem Melike hem de Serçe için bu teklif büyük bir sürpriz olur. Herkes, Serçe'nin bu duruma vereceği tepkiyi merak eder.
 
Serçe'nin sarayında oturacaklar 
 
Nişan hazırlıklarına başlayan Kadir, Melike'ye mahallede oturmak istediğini söyler. Mahalledeki adresleri bellidir: Serçe'nin sarayı... Serçe, anılarının olduğu ve “Sarayım” dediği evde, Kadir'in Melike ile yaşayacak olmasından rahatsızdır. Nişan günü gelir çatar. O akşam eski bir dost tarafından Kadir'in kulağına fısıldananlar, olayın seyrini değiştirir...
Handan Hanım'ın büyük sırrı ne?
 
Öte yandan, Serçe'nin kayınvalidesi Handan Hanım, geçmişini unutmak istese de yıllar sonra yeniden ortaya çıkan kız kardeşi Mukaddes buna fırsat vermez. Mukaddes'in, tüm aileden gizlenen büyük sırrı, Ali Rıza'ya açıklama tehdidi Handan Hanım'ı iyice kapana sıkıştırır.
 
 
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT