1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Seramiksan Spor Kulübü başarılarıyla göz dolduruyor
Seramiksan Spor Kulübü başarılarıyla göz dolduruyor

Seramiksan Spor Kulübü başarılarıyla göz dolduruyor

Altyapısında yetiştirdiği başarılı voleybolcularla fark yaratan Seramiksan Spor Kulubü, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük, Yıldız ve Genç Kızlar İl Birinciliği Müsabakaları'nda üç kategoride aldığı derecelerle büyük başarı ka

A+A-
Seramiksan Spor Kulübü'nün Yıldız Kuğular ve Genç Kuğular takımları il birincisi olma başarısı gösterirken, Küçük Kuğular Takımı da il genelindeki müsabakaların ardından ikinci sırada yer aldı.
 
Genç ve Yıldız takımları kazandıkları birincilikle Manisa'yı Kulüplerarası Altyapı Türkiye Şampiyonası'nda temsil etme hakkını kazandı. Nisan ayında düzenlenecek olan şampiyonada Yıldız Kız Takımı maçlarını 17-18-19 Nisan, Genç Kız Takımı ise 5-6-7 Mayıs tarihlerinde oynayacaklar.  
 
Altyapıdan A Takıma Üç Oyuncu
 
Seramiksan Spor Kulübü'nün 1997-2004 arası doğumlu oyunculardan oluşan toplam 40 sporcusu, uzman voleybol antrenörleri tarafından yetiştiriliyor. Altyapısında, Genç Kızlar, Yıldız Kızlar, Küçük Kızlar ve Mini Voleybol takımları bulunan Seramiksan Spor Kulübü, kendi altyapısından yetiştirdiği 3 oyuncusuna yer verdiği A Takımı'yla da, salon sporuna olan desteğini sürdürüyor.
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT