1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şenyiğit:Zor bir göreve soyunduk
Şenyiğit:Zor bir göreve soyunduk

Şenyiğit:Zor bir göreve soyunduk

Diyabakırspor Kulübü başkanlığına seçilen Şeyhmus Şenyiğit, zor bir görev ve sorumluluk üstlendiklerini belirterek sitemize konuştu.

A+A-

Şenyiğit, gün birlik ve beraberlik günü olduğunu, bu amaçla destek beklediklerini belirterek şunları söyledi: "45 yıllık mazisi olan, defalarca süper liglerde mücadele etmiş, bir çok başarı elde etmiş olan Diyarbakırspor'u yaşatmak adına çok zor bir sorumluluk altına girdik. Ben ve yönetimimdeki tüm arkadaşlarımızla beraber bu zorlukları aşmak için elimizden ne geliyorsa yapacağımızın sözünü veriyorum. Elbette işimiz çok zor, o kadar kötü bir tablo var ki, bu sorunların çözümünü sadece bizlerden beklemek ve bunu tek başımıza başarmamız mümkün değil. Çok temiz, hiç bir spekülasyona bulaşmamış pırıl pırıl bir yönetim oluşturduk. Fedakarlık için yola çıktık. Elbette bazı projelerimiz ve düşüncelerimiz var. Bu konu ile alakalı bazı görüşmelerimiz var. Diyarbakırspor'u yaşatmak için çalmadık kapı, gitmedik yer bırakmayacağız.

DESTEK OLMAZSA İŞİMİZ ÇOK ZOR

Bize bu konuda destek olunmasını istiyoruz. Benim başkan olmam asla böyle bir merakım olmadı. Bu görevi ve bu kulüpte görev almanın kutsal olduğunu düşünüyorum. Bugün amatör liglerde olsakta, Diyarbakırspor her zaman dünyada ve bölgede herkesin ilk göz ağrısı, sevdayla bağlandığı koca bir kulüptür, markadır. Tekrar eski günleri yaşamak için kenti harekete geçirmemiz lazım, bunu gerçekleştiremezsek bunu başarmanın imkanı yoktur. Bizlere destek olan Diyarbakırspor Taraftarları Dernekler Birliği yönetimi adına Ramazan Tugay'a Orhan Tuma'ya, haberleri ile her zaman yanımızda olan, destek olan  Diyarinsesi.Org'ye, yönetim kurulunda benimle yola çıkan değerli arkadaşlarıma, ve diğer arkadaşlarımıza yürek dolusu teşekkür ediyorum. Allah yardımcımız olsun, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum"

DİYARİNSESİ.ORG/ ÖZEL HABER 

RAMAZAN TUGAY

HABERE YORUM KAT

2 Yorum