1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şenyiğit ve Tugay'a bir destekte Uni-Direniş'ten
Şenyiğit ve Tugay'a bir destekte Uni-Direniş'ten

Şenyiğit ve Tugay'a bir destekte Uni-Direniş'ten

Diyarbekirspor Kulübünün geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya tepkiler dinmek bilmiyor.

A+A-

Yeşil-Kırmızılı Kulübün resmi açıklamasında Diyarbakırspor Kulübü eski Başkanı Şeyhmus Şenyiğit ve Azrailler Gurubunun kurucusu aynı zamanda onursal Başkanı Ramazan Tugay için yapılan ithamlar, iddialar ve suçlamalardan sonra, taraftar grupları bir bir bu açıklamlaya sert tepki gösterdiler.

Daha önce Azrailler Grubu ve Amedspor'un Direniş Grubunun ardından bir açıklamada bu kez Uni Direniş'ten geldi. Yapılan açıklamada Diyarbekirspor'un iddialarının tümünün yalan ve yanlış olduğuna vurgu yapılarak "pervasızca" olarak değerlendirildi. İşte o açıklama.. 

BASIN VE KAMOYUNA

Dün geç saatlerde bir sayfada  yayınlanan , Direniş grubu başkanımız Ramazan Tugay ve değerli Şeyhmus Şenyiğit Hakkında bu kadar pervasızca bu kadar acımasızca yapılan açıklamayı üzüntüyle karşılamış bulunmaktayız..

Başkanımız Ramazan Tugay ve Şeyhmus Şenyiğit yaptıkları oyunları , düzenbazlıkları gündeme getirmeye çalışınca bu şekilde sağa sola saldırarak kendilerini aklamaya çalışmaktadırlar. İçinde bulunduğu kurumuda buradan uyararak, başarısızlığın sebebini uzakta aramamaları bizzat bu gibi şahıslar olduğunu belirtmek isteriz.

HUKUKİ İŞLEM BAŞLATILACAK

Bizler Direniş grubu olarak Başkan'ımızı böyle yalan haberlerle kirleten bu açıklamayı gerek hukuki yollarla gerek kendimiz hesabını soracağız. Belirtilen ithamlar ağza alınmayacak kadar ağır olup bunların hesabını sormayacağımızdan  şüpheniz olmasın.

İlerleyen günlerde TV programına katılacak olan Ramazan Tugay bu konu Hakkı'nda ve kimsenin bilmediği gerçekleri bu canlı yayında açıklayacaktır.

TARAFTARIMIZ nezdinde belirtmek istiyoruz ki bizler Şeyhmus Şenyiğit ve Ramazan Tugay Başkanımızın arkasındayız. Tüm taraftarlarımızında Diyarbakırspor tribününde bunca emek veren Başkan'larımıza dayanışmaya bekliyoruz.

ÜNİ- DİRENİŞ TARAFTAR GRUBU

HABERE YORUM KAT