1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şenyiğit tüm kenti destek olmaya çağırdı
Şenyiğit tüm kenti destek olmaya çağırdı

Şenyiğit tüm kenti destek olmaya çağırdı

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor Kulübü eski Başkanı Şeyhmus Şenyiğit Play-Offlar için destek istedi.

A+A-

Spor Toto 3.Lig 2.Grupta zirve için mücadele eden Yeşil-Kırmızılı ekip, ligin bitmesine iki hafta kala Play-Off'larda mücadele etmeye hak kazanmıştı.

"PLAY OFF BU KEZ KAÇMASIN"

Şimdiye kadar 4 kez Play-Off mücadelesine çıkan Diyarbakırspor,  5.kez oynayacağı karşılaşmalar öncesi taraftar desteği isteniyor.

Diyarbakırspor'un isminin yaşatılması için çok büyük emekler veren, son kulüp başkanı ve birleşmenin öncüsü olan Şeyhmus Şenyiğit, bu kez fırsatın kaçmaması için tüm kentin birlik olması gerektiğini söyledi. Şenyiğit: "Bugünden başlayarak playoff oynayacak olan DIYARBAKIRSPORUMUZ için ben diyarbakırlıyım diyen herkesin evlerini işyerlerini caddelerini DIYARBAKIRSPOR bayrakları ile donatmalı şehri havaya sokmalı, Şeytanın bacağı bu yıl kırılmalı" dedi.

"ŞENYİĞİT'TE MÜDAHİL OLACAK"

Şenyiğit ayrıca yargıya taşınan ususüzlüklerle ilgili olarak, hafta içi mahkemeye müracaat ederek müdahil dilekçesi vereceğini söyleyerek şunları söyledi: "Diyarbakırspor'un bir toplu iğnesine dahi göz dikenlerin, yargı önünde hesap vermeleri için bende bu kulübün eski bir başkanı olarak Mahkemeye müracaat ediyorum. Yazık günah bu kulübe, kentte herkesi bu konuda duyarlı olarak bu takıma, bu renklere sahip çıkmaya çağırıyorum" 

HABERE YORUM KAT