1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şenyiğit: 'Kimsenin gücü yetmez'
Şenyiğit: 'Kimsenin gücü yetmez'

Şenyiğit: 'Kimsenin gücü yetmez'

DİYARİNSESİ.ORG - Amedspor'un resmi web sayfasında yayınlanan bir haberde yayınlanan "Tarihe gömülen Diyarbakırspor" açıklamasına bir tepkide eski Kulüp Başkanı Şeyhmus Şenyiğit'ten geldi.

A+A-

Diyarbakırspor'un isminin yok olmaması için büyük bir mücadele veren ve bunu başarıyla yerine getiren Şenyiğit; "Diyarbakırspor'da, Amedspor'da bu kentin ortak değerlerini temsil ediyor, bu takımları birbirine düşürmek dostu üzer, düşmanı sevindirir, kimse bu oyunlara gelmesin" dedi.

Aynı zamanda HDP'den Diyarbakır Milletvekilliğine aday adayı olan Şenyiğit yaptığı açıklamada, Kimsenin bu kentin takımlarını bölmeye gücü yetmeyeceğini belirtertek şunları ifade etti: "DİYARBAKIRSPOR u kimse tarihe gömemez ve kimsenin buna gücü yetmez DİYARBAKIRSPOR ortak değerimizdir şahıslar geçiçidir herkes gider DİYARBAKIRSPOR kalır...Hiç kimse kirli oyunlara gelmesin ve kimseyi sevindirmeyin kendinize. Bu memleketin tüm takımları bizimdir.yönetimleri eleştirebilirsiniz lakin bu şehri DİYARBAKIRSPORLU veya AMEDSPORLU diye ikiye ayırmazsınız. DİYARBAKIR'IN tüm takımlarının sonuna kadar destekçisi olmalıyız"

HABERE YORUM KAT