1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sensiz Olmaz 47. bölüm fragmanı nefesleri kesecek!
Sensiz Olmaz 47. bölüm fragmanı nefesleri kesecek!

Sensiz Olmaz 47. bölüm fragmanı nefesleri kesecek!

Kanal 7 ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Sensiz Olmaz 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Soluk soluğa izlenen dizi Sensiz Olmaz izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Peki Sensiz Olmaz 47. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte yanıtı...

A+A-

Ekranların ilgi ile takip edilen Hint dizisi Sensiz Olmaz son yayınlanan bölümüyle yine izleyicileri ekrana bağladı. 47. yeni bölüm fragmanı yayınlanan Sensiz Olmaz büyük bir merakla bekleniyor. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Sensiz Olmaz dizisinin son yayınlanan 47. yeni bölüm fragmanı...

SENSİZ OLMAZ 47. BÖLÜM ÖZETİ

Mayrah sayesinde konağın yeni sahibi olan Rudra, Samrat ve Maithili’nin geri dönüşüne çok sevinir. Mohini, gelini ile Mayrah arasındaki konuşmayı duyduktan sonra artık ona karşı kötü davranmamaya karar verir. Bakalım Rudra gördüğü rüyanın ardından Mayrah hakkındaki düşüncelerini değiştirecek mi?

Mayrah konağın tapusunu Rudra’nın üzerine taşıyarak Samrat ve Maithili’nin geri dönmesini sağlar.
 
Bu duruma tepki gösteren Mohini tüm hırsını Maithili’den çıkarmak istese de Mayrah sürekli araya girerek ona engel olur. Rohit, Rudra’nın varlığından duyduğu rahatsızlığı dile getirince Mayrah ona Rudra ve kendisi arasında bir şey olmadığını söyler. Maithili ve Mayrah’ın konuşmalarını dinleyen Mohini gelinine karşı yaptığı kötülüklerden pişmanlık duyar. Rüyasında Paro’yu gören Rudra ise onunla Mayrah hakkında konuşacaktır.
 
--2209459.jpeg
 
SENSİZ OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Mayrah’ı da yanına alarak Udipur’u gezmek isteyen Rohit, Rudra engeli ile karşılaşınca onun hakkında şüphe duymakta haklı olduğunu anlar. Evlat edindikleri için Mohini’nin sert tepkisiyle karşılaşan Samrat ve Maithili’nin konağı terk etmesi evde büyük bir şaşkınlık yaşanmasına sebep olacaktır.
 
Koyal’ın kendisine Mayrah’ın konaktan ayrılacağını söylemesinin ardından büyük üzüntü yaşayan Dhruv, onu yanında kalması için ikna etmeye çalışır. Mohini, Sumer ve Shatabdi ise Mayrah’ın düğününü kendileri için bir fırsata çevirmek için plan hazırlamaktadır. Diğer yandan Rohit, Rudra ve Mayrah arasında bir şeyler olduğundan şüphelenmektedir. Evlat edinme konusunda ikna olan Samrat ve Maithili, Mohini’nin sert tepkisi ile karşılaşınca konağı terk eder.

HABERE YORUM KAT