1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Şener ailesinin acı günü
Şener ailesinin acı günü

Şener ailesinin acı günü

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve NTV Diyarbakır Bölge Müdürlüğü muhabirlerinden Orhan Şener ile Dicle Üniversitesi Basın Bürosu şefi Ahmet Şener'in anneleri Remziye Şener Hakk'ın rahmetine kavuştu.

A+A-

Tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi'nde yaşamını yitiren Remziye Şener'in cenazesi kaldırıldığı Bağlar Dörtyol Abidiye Camiinde sabah namazına müteakip Yeniköy Mezarlığında toprağa verildi.
Diyarinsesi ailesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, meslektaşlarımız Orhan Şener ile Ahmet Şener ve Şener ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Mekanı cennet olsun
Taziye nedeniyle Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti de bir başsağlığı mesajı yayımladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:
Güneydoğu Gazeteciler Cemiyetinin değerli üyesi ve NTV Diyarbakır Bölge Müdürlüğü muhabirlerinden Orhan Şener ile Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Basın Bürosu Şefi Ahmet Şener'in anneleri Remziye Şener Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi'nden  Bağlar Dörtyol Abidiye Camisi'ne götürülen cenaze sabah namazına mütaakip (5 Haziran saat 07.00'de ) Yeniköy Mezarlığı'nda toprağa verilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet değerli üyemiz Orhan Şener ile Şener ailesine başsağlığı diliyoruz.

GGC Yönetim Kurulu
TAZİYE YERİ: Bingöllüler Taziye Evi
Bağlar PTT yanı Bağlar Belediyesi Evlendirme Dairesi karşısı
Orhan Şener : 0536 310 0400
Ahmet Şener: 0531 903 2558

HABERE YORUM KAT