1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sen Benimsin son bölümde yeni olaylar
Sen Benimsin son bölümde yeni olaylar

Sen Benimsin son bölümde yeni olaylar

Sen Benimsin dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Sen Benimsin son bölümden detaylar..

A+A-

Sen Benimsin dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geldi. Fox Tv'nin yaza özel dizisi Sen Benimsin'in yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Sen Benimsin son bölüm ve detaylar..


 


Sen Benimsin 5. bölümde neler olmuştu:
 
SEN BENİMSİN 5. BÖLÜM ÖZETİ
 
Şimal iflas ettiklerini açıklamış, çiftliktekiler bu durumdan nasıl kurtulacaklarını kara kara düşünmeye başlamıştır. İstanbul’a gitme planlarını açıklamak üzere çiftliğe gelen Nağme ve Ejder de ne yapacaklarını bilmez haldedir.
 
Ejder, ailesini böyle bir durumda bırakıp gidebilecek midir? Ya Nağme… Yenilmezler Çiftliği’nde bir gün daha kalmaya nasıl tahammül edecektir? Bir kez daha Ejder’in yanında olmayı seçer Nağme. Bursa’da kalır. Ancak bunun bir bedeli, Nağme’nin Ejder’den bir isteği vardır. Aşkı ile doğruları arasında seçim yapması gereken bu defa Ejder olacaktır.
 
Şimal’se ne yapıp edip Bereket’in güvenini ve desteğini arkasına alan Ejder’den önce şirketi ve aileyi kurtarmalıdır. Bu uğurda karanlık işlere girişmesi gerekse bile yapmalıdır bunu.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler