1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sen Benimsin 9. bölümde başka planlar
Sen Benimsin 9. bölümde başka planlar

Sen Benimsin 9. bölümde başka planlar

Sen Benimsin dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geldi. Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte Sen Benimsin dizisi son bölümden detaylar ve yeni bölüm fragmanı..

A+A-

Sen Benimsin dizisi izleyicilerine yeni bir bölümle daha çıktı. Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in dün akşam yayınlanan bölümünde de yine heyecan ve gerilim vardı. İşte Sen Benimsin son bölümden detaylar..

9. Bölüm Özeti

Ejder’in tanıştığı kız Şebnem, Kudret Soylu’nun kızından başkası değildir. Ejder’le arası son derece gergin olan Nağme, Şebnem’in bir de Kudret Soylu’nun kızı olduğunu öğrenince iyice delirir. Ejder’in Şebnem’le görüşmesini istemez. Şebnem ise, iyi niyetiyle Ejder’le arasında bir şey olmadığını ispatlamaya çalışır ve çiftliğe gelir. Şebnem’in çiftliğe gelişi Şefika ve Bereket’i fazlasıyla sevindirir. Aslında Şebnem tam da o çiftliğe uygun bir gelindir. Nağme’nin sevmediği bu kız yavaş yavaş hayatlarına sızmaya başlamıştır. Şebnem’in ise Ejder’le ilgili başka planları vardır.
 
 
Sen Benimsin 10. Bölümde Neler Olacak?
 
İşte 10. BÖLÜM FRAGMANI:

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler