1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sen Benimsin 9. bölüm
Sen Benimsin 9. bölüm

Sen Benimsin 9. bölüm

Sen Benimsin dizisi izleyicilerine yeni bir bölümle daha çıkıyor. Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in bu hafta yayınlanacak bölümü de yine heyecan ve gerilim dolu. İşte Sen Benimsin yeni bölümden detaylar..

A+A-

Sen Benimsin dizisi 9. bölümüyle izleycilerinin ekranlarına geliyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in bu hafta yayınlanacak bölümünden neler olacak? İşte Sen Benimsin yeni bölümünden detaylar..

Sen Benimsin 9. Bölüm Özeti


 
Bölüm Tarihi: 16/08/2015 
 
Ejder’in tanıştığı kız Şebnem, Kudret Soylu’nun kızından başkası değildir. Ejder’le arası son derece gergin olan Nağme, Şebnem’in bir de Kudret Soylu’nun kızı olduğunu öğrenince iyice delirir. Ejder’in Şebnem’le görüşmesini istemez. Şebnem ise, iyi niyetiyle Ejder’le arasında bir şey olmadığını ispatlamaya çalışır ve çiftliğe gelir. Şebnem’in çiftliğe gelişi Şefika ve Bereket’i fazlasıyla sevindirir. Aslında Şebnem tam da o çiftliğe uygun bir gelindir. Nağme’nin sevmediği bu kız yavaş yavaş hayatlarına sızmaya başlamıştır. Şebnem’in ise Ejder’le ilgili başka planları vardır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler