1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sen Benimsin 7. yeni bölümünde korkunç plan
Sen Benimsin 7. yeni bölümünde korkunç plan

Sen Benimsin 7. yeni bölümünde korkunç plan

Bu akşam ekrana gelecek olan Sen Benimsin dizinin 7. yeni bölümde Nağme'ye korkunç bir plan hazırlanıyor. Merakla beklenen Sen Benimsin 7. bölüm fragmanı haberimizde. Peki Sen Benimsin dizisi yeni bölümünde neler olacak? İşte o ayrıntılar...

A+A-

Fox ekranlarının yeni dizilerinden Sen Benimsin yeni bölümüyle heyecan fırtınası devam ediyor. Çarpıcı gelişmelerin yaşanacağı Sen Benimsin 7. bölümünde bebek mutluluğu yaşayan Nağme ve Ejder'i kötü bir sürpriz bekliyor.

Ünlü Yönetmen Kudret Sabancı'nın dizisi Sen Benimsin 7. böllümüyle kaldığı yerden devam ediyor.. Başrollerini Rüvayda Öksüz, Gökhan keser ve Güven Hokka gibi isimlerin paylaştığı dizinin bu bölümünde Nağme ve Ejder, ebeveyn olacaklarını öğrenecek. Çiftin bebek beklediği haberi, konağı birbirine katacak. Show TV'nin yaza özel dizisi Sen Benimsin yeni bölümü fragmanındaki çarpıcı sahneleri ve yeni gelişmeleriyle bu akşam saat 20:15'te Fox'ta ekrana gelecek.

 

SEN BENİMSİN 7. BÖLÜM ÖZETİ

Nağme atın eyerinin Elvan tarafından kesildiğini düşünmektedir. Ejder ise bunu yapanın Burak olduğunu düşünür, Nağme’nin Burak’la görüşmesini istemez. Nağme ve Ejder’in arası bu mesele yüzünden açılır. Elvan amacına ulaşmıştır. Yaşananlardan sonra bünyesi zayıf düşen Nağme hastaneye gittiğinde hamile olduğunu öğrenir. hamilelik haberi çiftliğe bomba gibi düşer. Bu durumdan memnun olmayan Şefika ve Güzel’in kötü planları vardır. Borçları yüzünden batakta olan Şimal kendisini kurtarmaya çalışırken Ejder’i zor duruma sokar.

Sen Benimsin 7. bölümünde; Ejder ve Nağme çifti aldıkları bebek haberiyle gerginlikleri bir kenara bırakacak. Ejder, Nağme'nin hamile olduğunu açıklayınca özellikle Elvan, kendini kaybederek konağı birbirine katacak. Sen Benimsin yeni bölümünde Nağme'nin bebeğinden kurtulmak isteyen Bereket ve Ahlaz, korkunç bir plan hazırlayacak. Çocuğun henüz küçük olduğunu, canı olmadığını söyleyip Nağme'yi zehirleyip çocuğu düşürmek için ona ilaçlı bitki çayı verilmesi planını yapacak. Peki, Nağme çayı içecek mi? Bebeğin akıbeti ne olacak?

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler