1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Sen Benimsin 12. bölümüyle geliyor
Sen Benimsin 12. bölümüyle geliyor

Sen Benimsin 12. bölümüyle geliyor

Sen Benimsin dizisi 12. yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına konuk oluyor. Fox Tv izleyenlerinin beğenerek takip ettiği dizi Sen Benimsin'in yeni bölümünde neler olacak? İşte Sen Benimsin 12. bölümden fragman ve detaylar..

A+A-

Sen Benimsin dizisi yeni bölümde de heyecan devam ediyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in bu hafta yayaınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Sen Benimsin ile ilgili detaylar..

Bölüm Tarihi: 06/09/2015 
 
Sen Benimsin, yeni bölümüyle Pazar 20.15'te FOX'ta!
 

 
SEN BENİMSİN 11. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU:
 
Fox Tv ekranalrının ilgiyle izlenen dizisi Sen Benimsin 11.bölümde Ejder, Nağme ve Şebnem arasında kalmıştır. Bir yandan Nağme’yi kırmak istememektedir ama Şebnem’in ona sunduğu iş teklifi Ejder’i iş krizinden çıkaracak niteliktedir. Ejder Nağme’yi başka bir şeçeneğinin olamdığına ikna eder.
 
Ejder Şebnem’le iş dolayısıyla vakit geçirirken Nağme’yi ihmal etmeye başlar. Bu ortaklığa tek karşı çıkan Nağme değildir. Kudret de yaptıkları işi baltalamaya çalışır. Elvan ise kendisine yeni bir hayat kurmak için iş aramaya başlar. İş ararken ona yardım eli uzatan birisi ona yeni kapılar açar.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler