1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. "Semih Öztürk konuşmaya gelmiş"
"Semih Öztürk konuşmaya gelmiş"

"Semih Öztürk konuşmaya gelmiş"

Survivor'da kılıçlar çekildi. İbrahim Giydirir, adaya dönüşte eski takım arkadaşı Semih Öztürk'ü sert bir şekilde eleştirdi.

A+A-

Gönüllüler takımın başarılı yarışmacısı İbrahim Giydirir, "Finale yaklaşıktıkça sinirler gergin. Karşı takımda beceriksiz ve yeteneksiz bir adam var; Semih. Sayı alamayınca muhasebeciliği bıraktı. Bu Survivor'un yüz karası. Bu adam Survivor mı? Bu adama yapılacak bir şey yok. Hamur gibi açıyoruz açıyorz. Ben Survivor'dayım kardeşim. bugün beni çıldırttı. Parkurun içinden geçtim, gözlerimden alev çıkıyordu" ifadelerini kullandı.

"HER ŞEYİ DENEYECEKLER"

Bu sözlere Semih Öztürk'ün yanıtı ise "O kadar çirkin ifadeler ki. Bunlar böyle insanlar. Serkay 2 sayı alıyor dili açılıyor. Bu provokatörler her şeyi deneyecekler. Bizi itibarsızlaştırmaya çalışacaklar. Bu tipler toplum içinde kaybolup gidecekler" şeklinde oldu.

Serkay Tütüncü de "Sen benim rakibim bile olamazsın. Kimin neyle suçluyorsa en çok o yapıyor. Şimdiye kadar gönüllüler takımının durduk yere laf attığını görmedim. Hep Semih'in bir lafından sonra olay geriliyor. Geldiği günden beri konuşmaya gelmiş. Kaos seviyor. Survivor'a konuşmaya gelmiş" dedi. 

HABERE YORUM KAT