1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Semih babadan da yedek
Semih babadan da yedek

Semih babadan da yedek

TTNet milli annelerden sonra şimdi de babaları reklamlarda oynattı. Babalar langırt masasında oğlullarının yerine geçince Semih'in babası da malum yerde..

A+A-

A Milli Futbol Takımı’nın ana sponsorlarından Turk Telekom, 2008 Avrupa Şampiyonası öncesi "Milli Takım Anneleri"yle hazırladığı reklam filminin ardından bu kez de babaları ekran başına geçirdi. Bir önceki reklamda anneler kendi aralarında oğlları ile övünüp birbirlerine hava atarken, bu reklamda ise babalar langırt masasında sahaya çıktı.

2010 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları öncesi çekilen reklam filminde, her baba langırt masasında kendi oğlunun yerine geçince Semih'in babasına da masa dışı göründü.

BABA ŞENTÜRK: AYIP OLUYOR AMA!Semih'in babası Sabit Şentürk, oğlu kadar sabırlı olmadığını gösterip, "Semih Baba ne zaman giriyor. Ayıp oluyor bak!" diyerek arkadaşlarına oyuna girmek için çıkışınca aldığı cevap da manidar oluyor.Milli futbolculardan; Arda Turan, (Adnan Turan) Servet Çetin (Müseyyip Çetin), İbrahim Kaş (Kenan Kaş), Uğur Boral (Saldıray Boral), Volkan Demirel (Ali Naci Demirel), Gökhan Gönül (Ahmet Gönül), Kazım Kazım (Rodney Kazım) ve Semih Şentürk (Sabit Şentürk) babaları reklam filminde bir çay bahçesinde neşe ve coşku içinde langırt oynarken, oğullarının verdiği mücadeleyi vemeye çalıştı.