1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Selahattin Eyyubi’de ayın personellerine teşekkür belgesi
Selahattin Eyyubi’de ayın personellerine teşekkür belgesi

Selahattin Eyyubi’de ayın personellerine teşekkür belgesi

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi’nde performanslara göre belirlenen ayın personelleri belirlendi. Özverili çalışmaları ve yüksek performanslarından dolayı 7 personele teşekkür belgesi verildi.

A+A-

Diyarbakır’ın hasta yükünün büyük bir bölümünü üstlenen Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi’nde ayın personelleri belirlendi.

Bir ay içerisinde göstermiş oldukları performanstan dolayı temizlik personelleri Dilek Aralan,Yıldız Siber ,Musa Demir, Murat Karayel, Recep Moray, Ali Yavuz ve Hüseyin Bilen isimli 7 personele Hastane müdür yardımcısı Eşref Ensarioğlu ve Hastaneye Temizlik Hizmeti sunan temizlik firması müdürü Behzat Güler tarafından teşekkür belgesi verildi.

Teşekkür belgesinin yanı sıra personellerin ödüllendirileceğini ve bundan sonraki aylarda da çalışanların motivasyonunu yükseltmek amacı ile ayın personellerinin seçileceği duyuruldu.  


Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Temizlik Firma Müdürü Behzat Güler, “Biz personellerimizin motivasyonunu artırmak ve halkımıza en güzel hizmeti sunmak adına her ay düzenli olarak ayın personellerini seçiyor ve kendilerine teşekkür belgelerini ve ödüllerini veriyoruz ve vermeyede devam edeceğiz. Bu ayın personelleri olarak seçilen Dilek Aralan,Yıldız Siber ,Musa Demir, Murat Karayel, Recep Moray, Ali Yavuz ve Hüseyin Bilen isimli altı personellerimi de ayrı ayrı tebrik ediyor ve kendilerine halkımıza karşı iyi hizmet sundukları için teşekkür ediyorum. Kendileriyle gurur duyuyorum, hastanemiz için çok güzel çalışmalar sergilediler. Tabikide bu çalışmaları karşılıksız kalmayacaktır. Kendilerini motive etmek adına teşekkür belgesi ve ödüllerini veriyoruz. Bu yaptığımız uygulama diğer personellerimize de örnek oluyor” diye konuştu. 
 
Özveriyle çalışan tüm personelleri takdir ettiğini söyleyen Hastane Müdür Yardımcısı Eşref Ensarioğlu ise, “Hastanemizin her alanında olduğu gibi temizlik alanında da büyük özveriyle çalışan tüm personellerimizi tebrik ve takdir ediyorum. Hastanemiz temizlik konusunda çok titiz davranıyor. Bu ay seçilen 7 personelimizin dışında tüm personelimiz titizlikle işlerini yapıyor. Ancak personellerimizi motive etmek adına bu uygulamaları uyguluyor ve ayın personellerini seçiyoruz. Bu 7 personelimiz bu ay artı performans sergileyerek ayın personeli olmaya uygun görülmüştür. Kendilerini tebrik ediyor ve hastane adına teşekkür ediyorum.  
 
Ayın personeli seçilmenin gururunu yaşadığını belirten temizlik personeli Dilek Aralan ise, “Aldığım bu teşekkür belgesi beni onurlandırdı. Bu teşekkür belgesi beni mutlu etmenin yanı sıra benim için çok önemli bir belge. Firmamıza ve hastane yönetimine çok teşekkür ediyorum. Hastalarımıza hastanemize güzel hizmet için elimizden geleni yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Çok sevinçliyiz” diye konuştu. 
 

HABERE YORUM KAT