1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Seksenler'de ortalık karışıyor
Seksenler'de ortalık karışıyor

Seksenler'de ortalık karışıyor

Seksenler dizisi 176. bölümüyle izleyenlerine eğlence dolu bir bölümle geldi. TRT'nin sevilerek izlenen dizisi Seksenler'in bu hafta yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte Seksenler 176. bölümden detaylar..

A+A-

Seksenler dizisi kaldığı yerden devam etti. TRT'nin sevilen dizisi Seksenler'in yayınlan bölümünde neler yaşandı? İşte Seksenler dizisi 176. son bölüm ve detaylar..

Seksenler dizisi 176. bölümüyle ekrana geldi, nostalji rüzgarları devam ediyor.TRT'nin sevilerek izlenen dizisi Seksenler'in son bölümünde izleyiciler neler yaşadı? İşte Seksenler 176. son bölüm ve detaylar..

Seksenler Mahallesinden Çocuk Kaçırılıyor!Polislik görevinden uzaklaştırma aldığı için bir süredir taksicilik yapan Rıza, taksi kullanırken hiç tanımadığı bir kızın hayatını kurtarmıştır. Rıza, kötü adamdan korumak için kızı kendi evine getirir. Bu duruma çok sinirlenen kötü adam mahalleye gelip Rıza’nın nerede oturduğunu ve ailesini araştırır. Bu yaşananların üzerine Rıza’nın küçük kızı kaçırılınca mahallede büyük bir panik yaşanır!Fehmi ve ailesi Rukiye’nin tahil sonuçlarını sabırsızlıkla beklemektedir. Tahlil sonuçlarını hasta bakıcı Hayati getirecektir. Ancak hasta yakınları Hayati’yi dövünce hastanede ortalık karışır.Şahin ve Butik Ali, Ahmet’in arabasını kullanırken kaza yaparlar. Araba hasar görür. Ahmet de hasarı sigortadan karşılamak ister ama sigortacı Ergun hasarın daha büyük olması gerektiğini söyler. Ahmet’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

HABERE YORUM KAT