1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Seksenler'de herkes şokta
Seksenler'de herkes şokta

Seksenler'de herkes şokta

Seksenler dizisinde kahkaha bombardımanı sürüyor. TRT'nin beğenilerek izlenen dizisi Seksenler'in bu hafta yayınlanan bölümünde yine kahkaha vardı. İşte Seksenler dizisi 175. bölümden detaylar..

A+A-

Seksenler dizisi izleyenelerine nostalji rüzgarları estirmeye devam etti. TRT'nin başarılı yapımı Seksenler'in yayınlanan son bölümünde neler yaşandı? İşte Seksenler dizisi 175. son bölüm ve detaylar..

Seksenler dizisinde kahkaha tam gaz sürüyor. TRT'nin sevilerek izlenen dizisi Seksenler'in yayınlanan son bölümünde neler yaşandı? İşte Seksenler dizisi son bölüm ve detaylar..

175.Bölüm Özet

Rukiye’nin Hastalık Mücadelesi Devam Ediyor! Rukiye hastalığı ile ilgili test yaptırmış, sonuçları sabırsızlıkla beklemektedir. Test sonucuna göre hastalığın ciddiyeti belli olacak, tedavi süreci belirlenecektir. Bu süreçte Rukiye’nin en büyük destekçisi Fehmi olacaktır. Ahmet, Nazlı ve Çağatay ise annelerinin hastalığı ile ilgili oldukça üzgündür. Komiser Rıza, görevden üç ay uzaklaştırma alınca maddi sıkıntılar yaşamaya başlar. Bu süreçte çalışıp para kazanması gereken Rıza, taksicilik yapmaya karar verir.Askerlik yapan Çağatay her fırsatta izne ailesinin yanına gelmektedir. Ancak bu sefer Çağatay’ı kötü bir sürpriz beklemektedir. İnzibat eve gelince başta Çağatay olmak üzere herkes şoka girer.Yılbaşı ikramiyesi, Çınaraltı mahallesinden birine çıkmıştır. Ancak ikramiyenin kime çıktığı büyük bir merak konusudur.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler