1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Seksenler'de evlilik kararı!
Seksenler'de evlilik kararı!

Seksenler'de evlilik kararı!

TRT1'in sevilen dizisi Seksenler bu akşam1 167. bölüm ile ekrana geliyor. Ergun ve Nazlı arasındaki buzlar eriyor. Peki tekrardan bir araya gelebilecek mi? Seksenler 167. bölüm fragmanı ve ayrıntılar.

A+A-

Ergun, Nazlı ile Evlenmek İstediğini Söylüyor!Hastalığı sebebiyle bir süredir Rukiye ve Fehmi’nin evinde misafir olarak kalan Ergun, Nazlı ile gün geçtikçe daha fazla yakınlaşmakta, ikilinin aşkı daha da büyümektedir. Ancak aralarında büyük bir engel vardır. 
 
Nazlı’ya aşık olan Niyazi, ailesi ile birlikte Nazlı’yı istemeye gelince, bu durum Ergun’un canını sıkar. Artık daha fazla sabredecek gücü kalmayan Ergun, Fehmi ve Rukiye’ye Nazlı ile evlenmek istediğini söyler! Fehmi’nin tepkisi merak konusudur.Öte yandan Ahmet ve Gülden’in evliliğinde çatırdamalar başlamıştır. İkili neredeyse her gün incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerle tartışmaya başlamıştır. Gülden en sonunda evi terk etme kararı alınca Ahmet şok olur!
 
SEKSENLER 167. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
SEKSENLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Ahmet Evi Terk Ediyor!Ahmet ve Gülden tartışmış, Ahmet evi terk edip annesinin evine gelmiştir. Ahmet’in Gülden ile tartıştığını öğrenen Rukiye, onları barıştırmak için Gülden’le konuşmaya gider. Ancak Rukiye Gülden’in annesi Necla hanımla karşılaşınca ortalık daha da kızışacak dünürler birbirine girecektir.
 
Öte yandan Ergun’un hala kendi evine gitmemiş olması Fehmi ve Rukiye’yi rahatsız etse de Nazlı bu durumdan çok memnundur. Ergun mecburi iğnelerini de Fehmi ve Rukiye’nin evinde olmaya başlayınca birbirinden komik anlar yaşanır.Şahin ve Elvan rock konserine giderler. Onlarla birlikte giden Fato ana kaybolunca ortalık karışır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler