1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Seksenler'de Ergun ve Butik Ali Tuvalet İşine Giriyor!
Seksenler'de Ergun ve Butik Ali Tuvalet İşine Giriyor!

Seksenler'de Ergun ve Butik Ali Tuvalet İşine Giriyor!

Seksenler dizisinde kahkaha dinmiyor. TRT'nin başarılı yapımı Seksenler'in bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Seksenler 177. bölümden detaylar..

A+A-

Seksenler dizisi 177. bölümüyle izleyenlerine eğlence dolu bir bölümle ekranlara geliyor. TRT'nin sevilerek izlenen dizisi Seksenler'in bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Seksenler 177. bölümden detaylar..
 
177.Bölüm Özet
 
Ergun ve Butik Ali Tuvalet İşine Giriyor!Hamile olan Gülden’in iştahı gün geçtikçe daha da açılmaktadır. Gülden ve Ahmet Rukiye ameliyat olana kadar Rukiye ve Fehmi’nin evinde kalmaya başlar. Bu durum en çok Rukiye’nin yemeklerini doyasıya yiyen Gülden’in işine gelir. Rukiye koltukların döşemelerini değiştirmek isteyince Ahmet ve Çağatay annelerine sürpriz yapmak ister. Fehmi’den gizli koltukları değiştirmeye çalışırlar. Yaşananlar birbirinden komik anlara sahne olur.Ergun patronunu dövdüğü için işten kovulmuştur. Fehmi Ergun’un işsiz kalmasına çok sinirlenir, Ergun’un acilen iş bulması gerekmektedir. Ergun’un imdadına Butik Ali yetişir. Ergun ve Butik Ali umumi tuvalet işine girerler!Ağır grip olan Şahin’in imdadına Rukiye yetişir. Öte yandan Bekçi Bekir silahını kaybedince ortalık karışır.

HABERE YORUM KAT