1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Seksenler dizisi 182. bölümüyle geliyor
Seksenler dizisi 182. bölümüyle geliyor

Seksenler dizisi 182. bölümüyle geliyor

Seksenler dizisi ekran yolculuğuna tüm hızıyla devam ediyor. TRT'nin başarıyla ekranları dolduran dizisi Seksenler'in 182. bölümünde neler olacak? İşte Seksenler dizisi 182. bölümden detaylar..

A+A-

Seksenler dizisi izleyicilerine hoşça vakitler geçirmeye devam ediyor. TRT'nin başarılı dizisi Seksenler'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Seksenler 182. bölümden detaylar..

Seksenler 182. Bölüm Fragmanı

Seksenler 181. Bölümde neler olmuştu:

181.Bölüm Özet

Ahmet ve Gülden’in Telefon Sevinci!Yaklaşık bir yıl önce eve telefon bağlatmak için başvuru yapan Ahmet’in beklediği an gelmiştir. Görevliler gelir ve Ahmet’in evine telefonu bağlar. Ahmet ve Gülden evlerinde telefon olmasına sevinirken başlarına geleceklerden habersizdir. Ahmet’in aldığı telefon daha önce bir araba galerisinin telefonu olunca, telefon gün içinde sürekli çalar, Ahmet ve Gülden çileden çıkar! Nazlı ile evlenebilmesi için plakçı dükkanını devretip, kendisine maaşlı bir iş bulması gereken Ergun, bir türlü iş bulamayınca Fehmi’ye karşı çok zor durumda kalır. Fehmi, Ergun’un dükkanını devralacak birilerini bulur ama Ergun’u kötü bir sürpriz beklemektedir.Çınaraltı mahallesine hırsız girmiş ve Komiser Rıza hariç herkesin televizyonu çalınmıştır. Durum böyle olunca tüm mahalleli akşamları televizyon izlemek için Komiser Rıza ve Emel’in evine gider. Mike Tyson’un box maçını kaçırmak istemeyen Fehmi ve ailesi de Rıza’ların evine gidince birbirinden komik anlar yaşanır.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler