1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şehmus Özer'den Erganispor'a anlamlı yardım
Şehmus Özer'den Erganispor'a anlamlı yardım

Şehmus Özer'den Erganispor'a anlamlı yardım

DİYARBAKIR- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Amedspor'un forvet oyuncusu Şehmus Özer, futbola başladığı Diyarbakır Deplasmanlı Süper Amatör Lig ekibi Erganispor'a malzeme yardımında bulundu.

A+A-
Özer, spor malzemelerini Ergani Kulüp binasında başkan Ekrem Senvar'a verdi. Desteklerinden ötürü Özer'e bir plaket veren Senvar, Şehmus Özer'in kendi takımlarında futbola başladıklarını hatırlattı.
 
Senvar, "Bu futbolcuları yetiştiren kulübün başkanı ve hemşerileri olarak kendileriyle gurur duyduğumu burada belirtmek istiyorum. Şehmuz Özer de Türkiye'de pek çok kulüpte futbol oynamış, bugün ise futbol yaşantısını Amedspor'da sürdürmektedir. Şehmuz kardeşimiz bugün kulüp binamıza sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek üstünde de ' Özer kardeşler' yazılı bir takım forma kulübümüze hediye etmiştir. Kendilerine teşekkür ediyor ve bu tür desteklerini beklediğimizi de belirtmek istiyorum" dedi.
 
Daha sonra söz alan Şehmuz Özer ise, "Futbola başladığım kulüp olan Erganispor'un yeri apayrıdır. Bu tür desteklerimiz devam edecek. İlçe halkının bir bütün olarak bu kulübü desteklemeleri gerekiyor" diye konuştu. 
 
(ET-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT