1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Şehit ve gazi yakınına ziyaret
Şehit ve gazi yakınına ziyaret

Şehit ve gazi yakınına ziyaret

Diyarbakır ve Hakkari'de bölücü pkk ile girilen çatışmada şehit olan Jandarma Astsb. Kd.Çvş. Yaşar Güller'in kardeşi Muammer Güller ve Gazi olan Serkan Bal'a Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birimi Başkanı Ta

A+A-

Diyarbakır'ın Dicle kırsalında operasyona askeri araçla intikal ederken bölücü pkk  mensuplarının önceden döşediği mayının uzaktan kumandayla patlatılması sonucu 7 Mayıs 1999 tarihinde şehit düşen Jandarma Astsb. Kd.Çvş. Yaşar Güller'in kardeşi Muammer Güller ve 22 Nisan 2008 yılında Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Aktütün Karakolu Bayraktepe Mevkiinde BTÖ mensuplarıyla girilen çatışmada yaralanarak Gazi olan Serkan Bal'a, Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birimi tarafından ziyaret edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit kardeşi Muammer Güller ve Gazi olan Serkan Bal, Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Birimi Başkanı Taylan Şanlıya teşekkür ettiler.

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT