1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Şehit meslektaşlarının mesajlarının çarptırılmasına tepki
Şehit meslektaşlarının mesajlarının çarptırılmasına tepki

Şehit meslektaşlarının mesajlarının çarptırılmasına tepki

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Sur ilçesinde pkk'lıların roketli saldırısı sonucu şehit düşen 2 polis memurunun meslektaşları tarafından sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan mesajın bazı basın yayın organlarında çarptırılarak 'Emniyet Müdürlüğü'nün resmi açı

A+A-

Sur ilçesinde iki polis memurunun şehit edilmesi üzerine duygularını sosyal paylaşım sitesi üzerinde oluşturulan bir topluluk adına paylaşan şehit meslektaşlarının bu duygularının farklı yönlere çekilmesi tepkilere neden oldu. Yaptıkları paylaşımın resmi bir açıklama olmadığını, tamamen bağımsız olduğunu dile getiren şehit meslektaşları yanlış anlaşılma ve paylaşımlarının çarpıtılması üzerine yeni bir açıklama yaptı.

Şehit meslektaşları sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden oluşturdukları grupta, "Değerli takipçilerimiz. Gün içresinde şehitlerimiz için yazmış olduğumuz yazıları bazı gazeteler yayınlayarak; sayfamızın açıklama kısmında belirtilmiş olmasına rağmen sanki resmi emniyet sayfası ve emniyetin resmi açıklamasıymış gibi servis edilmiştir. Yazılarımızı çarpıtarak, siyasete alet etmek isteyenlere tepki olarak sayfamızda bir süre paylaşımları durduruyoruz. Açıklama kısmında yazmasına rağmen sayfayı resmi devlet sayfası gibi haber yapan muhabirleri tebrik ediyoruz. Harbiden değişiksiniz sayın malum gazeteler" açıklaması yapıldı.


(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler