1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şehir ayaklanıyor! Diyarbakırspor'u yaşatalım
Şehir ayaklanıyor! Diyarbakırspor'u yaşatalım

Şehir ayaklanıyor! Diyarbakırspor'u yaşatalım

Taraftarlar Diyarbakırspor'u Yaşatalım, kenti bir baştan bir başa Yeşil-Kırmızı bayraklarla donatalım kampanyası başlatıldı.

A+A-
Diyarbakırspor Taraftarları Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay, 2.Başkan Orhan Tuma ve Birlik Taraftar ve tribün sorumlusu Fırat Güneş yaptıkları ortak açıklamada, Diyarbakırspor'u Yaşatalım kampanyası başlattıklarını, bu konuda tüm işyerleri, esnaflardan ve taraftardan kampanyaya destek olmalarını istediler.
Bu amaçla sosyal paylaşım sitelerinde Orjinal Azrailler Grubu ile Diyarbakırspor Fan Grupları ortak bir çalışma ile taraftarı Bayrak kampanyasına destek açıklamaları yazdılar.
 
Diyarbakır'daki tüm iş yerlerinde ve evlerde herkesin Diyarbakırspor bayrağıyla bu onurlu mücadeleye destek vermesini istiyoruz. İş yerinizde veya evinizde "Diyarbakırspor'u Yaşatalım" sloganı altında bayrak veya pankart kampanyasını başlatıyoruz. Her yer Yeşil-Kırmızı aşkıyla renklensin. 
 
Not: İş yerlerinize astığınız pankart veya bayraklarınızın fotoğraflarını mesaj kısmından bize gönderin yayınlayalım. Pankart yaptırmak isteyenler Diyarbakır'daki reklamcılarda yaptırabilirler. 
 
Örnek Pankart; "DİYARBAKIRSPOR'U YAŞATALIM" ...... iş yeri olarak Diyarbakırspor'umuzu canı gönülden destekliyoruz.
 
Orjinal Azrailler Grubu
 
 
Şehir Ayaklanıyor..! DİYARBAKIRSPOR YAŞATILSIN!
 
BAYRAK & PANKART KAMPANYASI. İş yerlerinizde, evinizin balkonunda heryere yeşil kırmızı bayraklar, pankartlar asalım. Sloganımız "DİYARBAKIRSPOR'u YAŞATALIM."
 
Haydi Amed, Elbirliğiyle DİYARBAKIRSPOR'u Kurtaralım. Diyarbakırspor'a destek vermeyenlere bu halk hesap sorar!
 
BU HABER SADECE DİYARİNSESİ.ORG'DE

HABERE YORUM KAT

9 Yorum