1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Seçimden seçime değil, her zaman halkla iç içe'
'Seçimden seçime değil, her zaman halkla iç içe'

'Seçimden seçime değil, her zaman halkla iç içe'

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı sanayi ve iş adamı Abdullah Atik,seçim çalışmaları kapsamında partisinin teşkilatlarını ziyaretlere başladı.

A+A-
AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ABDULLAH ATİK, PARTİSİNİN SUR İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİK…
ATİK :”MİLLETVEKİLİ SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL, HER ZAMAN HALKLA İÇ İÇE OLMALIDIR”
Sur  İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Atik, parti tarafından aday gösterilmesi ve TBMM'ye girmesi halinde seçmenle her zaman iç içe olan ve sorunları çözen milletvekili profili çizme sözü verdi.
 
Parti teşkilatlarına ziyaretler başladı
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı sanayi ve iş adamı Abdullah Atik,seçim çalışmaları kapsamında partisinin teşkilatlarını ziyaretlere başladı. Sur  İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Atik,İlçe Başkanı Şafak Yentürk ve partililer tarafından karşılandı. Samimi ve sıcak diyaloğların yaşandığı ziyaret sırasında milletvekili olmak isteme nedenleri hakkında partililere değerlendirmelerde bulunan Atik, parti tarafından aday gösterilmesi ve TBMM'ye girmesi halinde seçmenle her zaman iç içe olan ve sorunları çözen milletvekili profili çizme sözü verdi.
 
'Az konuşan,çok icraat yapan olacağız'
Atik,”Partimiz bizi aday gösterirse ve halkımızın desteğiyle meclise girmeyi başarırsak klasik bir milletvekili profili çizmeyeceğiz. Seçimden seçime halkı hatırlayan milletvekili olmayacağız. Ayrıca çok konuşup az üreten bir yapıda da olmayacağız. Az konuşup çok icraat yapacağız. Söylemlerimizle değil halka dönük çözümler ve icraatlarımızla gündeme gelmek en büyük düşüncemiz olacak. Diyarbakır'ın ekonomi ve istihdam sorunlarına yönelik projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi.
 
Ziyaretlere devam edecek
 
AK Parti Sur İlçe Başkanı Şafak Yentürk, köklü bir siyasi geçmişi olan bir aileden yetişen Abdullah Atik'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Atik ve beraberindekiler ziyaretin ardında parti teşkilatından ayrıldı.
Milletvekili aday adayı Abdullah Atik'in hafta boyunca kentteki AK Parti teşkilatlarını ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek yapacağı çalışmalar hakkında bilgi vermeye devam edeceği kaydedildi.

HABERE YORUM KAT