1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sayar: Mücadeleye devam etmeliyiz
Sayar: Mücadeleye devam etmeliyiz

Sayar: Mücadeleye devam etmeliyiz

Diyarbakırspor'un Ligden çekilmesinin yankıları devam ediyor.

A+A-
Diyarbakır Ticaret Odası Başkanı Ahmet Sayar açıklamasında, Mücadeleye devame dilmelidir mesajı verdi.. Sayar şu açıklamayı yaptı:
 
"BİR YILLIK EMEK VE ALINTERI ÇALINMIŞTIR; TAKIM LIGDEN ÇEKILMEMELI"
 
18 Mayıs pazartesi günü oynan Yeni Diyarbakırspor ve Denizli Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan play off maçında, maçın 90+5'te hakemin verdiği haksız penaltı ile elenmesine neden olmuştur.
 
Yönetimden, Idarecisine; taraftarından futbolcusuna bir yıllık emek ve alınteri çalınmıştır. Bu kadar kritik bir maçta, kritik bir dakikada, basit bir pozisyonu Diyarbakırspor'un aleyhine penaltı vererek değerlendiren maçın hakemini şiddetle kınıyorum. Maalesef söz konusu Diyarbakır olunca, pozisyonlar da, olaylar da başka değerlendiriliyor..
 
Bu haksız sonuca karşılık daha fazla kenetlenmemiz, daha fazla güçlenip MÜCADELEYE DEVAM etmeliyiz. Ligden çekilmek, liglerde olmamızı istemeyenlerin ekmeğine yağ sürebilir. Takıma maddi ve manevi destek sunan yönetime ve cefakar taraftara daha fazla sahip çıkarak, daha güçlü bir şekilde lige devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygılarımla,

HABERE YORUM KAT