1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Savulun Azrailler Geliyor
Savulun Azrailler Geliyor

Savulun Azrailler Geliyor

Diyarbakırlı Azrailler bugün oynanacak olan Kayseri Şekerspor karşılaşması için yola koyuldular.

A+A-

DİYARINSESİ ÖZEL İÇERİK - Lider Diyarbakırspor'un bugün Kayseri deplasmanında konuk olacağı maç öncesi taraftarı kulüplerini yalnız bırakmamak için geceden itibaren otobüslerle yola koyuldular.

Diyarbakırspor Azrailler Grubu Yönetiminin organizasyonuyla koordine olan Yeşil-Kırmızıı taraftarlar kalan maçlarda kazaya uğramamak için sezon sonuna kadar her maça giderek takımlarını sezon sonunda şampiyon yapacaklarını buna inandıklarını söylediler.

Yolculama sırasında konuşan Azrailler Grubu Dernek Başkan yardımcısı Orhan Tuma: "Diyarbakırspor için çok önemli haftalara girdik. Bu saatten sonra liderliği bırakmaya asla niyetimiz yok. Diyarbakırspor'da yılların özlemi olan şampiyonlukları bu kente getirmeye inanmış durumdayız. Azrailler olarak hafta başından beri taraftarlarımızın kayıtlarını tamamladık. Gittiğimiz deplasmanlardada centilmenlik sınırları içerisinde öncesinde tüm taraftarlarımı sürekli uyarıyoruz. Tğm gelen Azrailleri tek tek tanıyoruz tümüne hakim durumdayz. Kim bu kulüplerimize zarar vermeye çalışırsa bunun bedelini öder. Bizim adımız çıkacağına, barbar olacağımzıa varsın şampiyonluk gelmesin. Öncelik dostluk sonra elbette takımıza sesimiz kısılıncaya kadar 90 dakika susmadan desteğimizi vereceğiz.  Kayseri Deplasmanına tribün sorumlumuz Fırat Güneş, Mazlum Kaya ve Bercan Demirpolat kardeşlerimiz kafileye başkanlık edeckler. İnşallah 3 puan alıp döneceğiz.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR'A BAŞARILAR 

Öte yandan Azrailler Grubu Dernek Başkanı Ramazan Tugay'da uğurlan öncesi taraftarı centilmeliğe davet ederek provakatif eylem içinde olanlara çok sert tedbirler aldıkları söyled. Tugay: "Büyükşehir Belediyespor'un son karşılaştığı Güngören belediyespor karşılaşmasında da maalesef bir takım kötü niyetli kişiler yüzünden yine ceza geldi. Biz Azrailler Güngören Belediyespor karşılaşmasına gitmemiştik. Bu nedenle kimlerin yaptığını tespit edilerek asla maçlara girmeleri engellenmelidir. Bu insanlara taraftar demek futbola ihanettir. Büyükşehir Belediyesporumuz yıllardır centilmenliği ile futbol kamuoyunda isim yapmıştı. Bu gelen cezalar para cezası olsa bile bizde üzüntülerimizi bildiriyoruz. Büyükşehir Belediyesporumuza da karşılaşmalarında başarılar diliyoruz"

HABERE YORUM KAT