1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. SARILGÜL, DSP'ye mi geçiyor
SARILGÜL, DSP'ye mi geçiyor

SARILGÜL, DSP'ye mi geçiyor

Sezer: Benzer kaygıları paylaşıyoruz. Günü geldiğinde birtakım gelişmeler olacaktır. DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, toplumun çeşitli kesimlerinden partilerine büyük bir yöneliş olduğunu belirterek, ''Önümüzdeki aylarda DSP'yi bu anlamda izlemek gerekecek''

A+A-
Sezer: Benzer kaygıları paylaşıyoruz. Günü geldiğinde birtakım gelişmeler olacaktır.
DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, toplumun çeşitli kesimlerinden partilerine büyük bir yöneliş olduğunu belirterek, ''Önümüzdeki aylarda DSP'yi bu anlamda izlemek gerekecek'' dedi.

 

Tiyatro sanatçısı Hadi Çaman için Teşvikiye Camisi'nde düzenlenen törene katılan Sezer, burada gazetecilerin, ''Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün partinize katılacağı söyleniyor.Görüşmeler nasıl gidiyor?'' şeklindeki soru üzerine, ''Sarıgül ve daha birçok arkadaşımla memleketin bugün içine düştüğü durumla ilgili görüşüyoruz. Benzer kaygıları paylaşıyoruz. Günü geldiğinde birtakım gelişmeler olacaktır'' diye konuştu.

''Üniversitelerden, akademisyenlerden, çiftçilerden, toplumun diğer kesimlerinden partimize büyük bir akın var'' diyen Sezer, aynı zamanda siyasette çeşitli görevlerde bulunmuş, geçmişte önemli işler yapmış ve yapmakta olan birçok kişinin DSP'ye ilgisini ortaya koyduğunu söyledi. Bu kişilerle görüşmelerin devam ettiğini belirten Sezer, ''Önümüzdeki aylarda DSP'yi bu anlamda izlemek gerekecek'' dedi. Zeki Sezer, ''Sarıgül ile görüşmeler olumlu geçiyor mu?'' şeklindeki bir soruya da ''Olumsuz değil'' karşılığını verdi.