1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şampiyonluk sözümüzü tutacağız
Şampiyonluk sözümüzü tutacağız

Şampiyonluk sözümüzü tutacağız

DİYARBAKIR- Diyarbakırspor'da geçen sezon ortaya koyduğu başarılı performansla göz dolduran Rıdvan Sönmez, taraftara verdikleri şampiyonluk sözünü yerine getireceklerini söyledi.

A+A-
Diyarbakırspor'un geçen sezonki kadrosundan kalan 4 isimden biri olan Rıdvan Sönmez, Eylül ayının ilk haftasında başlayacak 2014-2015 sezonu için taraftara umut veren açıklamalar yaptı.
 
2. lig ve 3. ligden teklifler almasına rağmen geçen sezon kaçan şampiyonluğun getirdiği hırsla Diyarbakırspor'da kalmayı tercih ettiğini belirten Rıdvan, takımın 2. lige çıkması için bir nefer gibi çalışacağını kaydetti. 
 
Muhteşem bir taraftara sahip olduklarını belirten Rıdvan, "Bu kitleye şampiyonluk armağan etmek istiyoruz. Diyarbakırspor'da yarım kalmış işimiz var. Bunu tamamlamak için bu sezon da takımda kalarak forma savaşı vermek istedim. Büyük taraftara sözümüz var. Diyarbakırspor 3. ligde olabilir ama ben öyle görmüyorum. Diyarbakırspor markası hangi ligde olursa olsun büyüktür. Kimsenin forması garanti değil. Yeni kadronun içinde savaşmaya hazırım. Hocanın adaletine inanıyorum. Kim iyiyse o oynayacak. Feyzi başkanın emeğini ve taraftarını beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için terimin son damlasına kadar savaşacağım” dedi.
 
(HA-YRT-SK-S)

HABERE YORUM KAT