1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şampiyonluk kupası eş başkanlara hediye edildi
Şampiyonluk kupası eş başkanlara hediye edildi

Şampiyonluk kupası eş başkanlara hediye edildi

İzmir'in Seferihisar ilçesinde düzenlenen Seferihisar Uluslararası Çocuk Futbol Turnuvası'nda şampiyon olan Sur Belediyespor takımı, şampiyonluk kupalarını eş başkanlara armağan etti.

A+A-
 Sur Belediyesi Eş Başkanları Fatma Şık Barut ve Seyid Narin’i ziyaret eden takım oyuncuları turnuvada iki dalda kazandıkları şampiyonluk kupalarını eş başkanlara hediye ederek, desteklerinden ötürü teşekkür etti.
 
 
Fatma Şık Barut ve Seyid Narin, takımın ziyaretinden ve kazanılan başarıdan dolayı mutlu olduklarını ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirtti.
 
 
Seyid Narin, “Turnuvada elde ettikleri başarıdan dolayı tüm oyuncularımızı kutluyorum. Bu tür sosyal faaliyetlerle gençlerimizin spora yönelmesi ve beraberinde başarı getirmesi bizleri gururlandırmaktadır.  Bu tür sportif etkinliklerle gençlerimiz birbirleriyle kaynaşarak dostluk ve kardeşlik ortamını daha da pekiştiriyorlar. Turnuvaya katılan ve centilmence mücadele eden tüm gençlerimiz tebrik ediyorum. Ayrıca turnuvada şampiyon olan Sur Belediyespor Takımı oyuncularının kupayı bizlere armağan ederek sergilemiş oldukları bu nezaketten ötürü teşekkür ediyorum. Umuyoruz ki gençlerimiz başka şampiyonluklar da kazanarak ilçemizin adını daha fazla duyururlar” dedi.
 

HABERE YORUM KAT