1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şampiyonlara kupaları ASKF’den
Şampiyonlara kupaları ASKF’den

Şampiyonlara kupaları ASKF’den

Diyarbakır gençler U13 Ligi’nde yapılan müsabakalar sonucunda A grubunda Ergani Gençlerbirliği U13 Genç Takımı ile B gurubunda Diyarbakır Kayapınar Belediyespor U13 Genç Takımı şampiyonluk kupalarını ASKF’nin elinden aldı.

A+A-

Diyarbakır gençler U13 Ligi’nde yapılan müsabakalar sonucunda A ve B gruplarında şampiyonlar belli oldu. Rakibi Alipınarspor U13 takımını 2-0 ile geçen Ergani Gençlerbirliği U13 Genç Takımı A grubunda şampiyonluğa ulaşırken, B gurubunda ise rakibini eleyen Diyarbakır Kayapınar Belediyespor U13 Genç Takımı şampiyonluk ipini göğüsledi.
 
 
Önceki gün şampiyon olan takımlara kupaları törenle verildi. Törene Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Remzi Dayan ve ASKF yönetimi, Futbol İl Temsilcisi İhsan Kızıl ve Şampiyon takımların yönetici ve idarecileri ile spor camiası katıldı.

Törende kupaları şampiyon takımlara veren ASKF Başkanı Remzi Dayan, başarılı bir sezon geçirerek şampiyonluk yaşayan takımlara başarılar dilerken, genç futbolculara da öğütler verdi. Futbol İl Temsilcisi İhsan Kızıl’da şampiyon takımları kutlarken, gençlerin gösterdiği performanstan da memnun olduğunu belirtti.
 
 
Tören kupaların verilmesi ve toplu fotoğrafların çekilmesi ile sona erdi.

HABERE YORUM KAT