1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Saldırıya uğramadan önce böyle görüntülendi
Saldırıya uğramadan önce böyle görüntülendi

Saldırıya uğramadan önce böyle görüntülendi

DİYARBAKIR- Masmavi gözlerindeki hayallerini 'heveslik eyledim' şarkısıyla seslendirdi, Türkiye'de gönülleri fethetti ancak uğradığı saldırı onu ve sevenlerini derinden üzdü.

A+A-
Billur sesi ve hayranlık bırakan güzelliği ile hastanede yaşam mücadelesi veren Diyarbakırlı Mutlu Kaya için umutlu bekleyiş yedinci günde de devam ederken genç kız 6 ay süre ile ekipler tarafından koruma altına alındı. Genç kız saldırıya uğramadan kısa süre önce ise katıldığı bir düğünde böyle görüntülendi. 
 
Diyarbakır'dan duyurduğu sesiyle, İstanbul'da hayallerinin peşine düşen Mutlu Kaya'nın hastanedeki yedinci gününde de dualar iyileşmesi yönünde. Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi altında bulunan Kaya'nın uyandırılma süreci devam ederken ailesi ve yakınları da hastane bahçesinden bir an olsun ayrılmadan sancılı bekleyişlerini sürdürüyor.
 
6 AY KORUMA KARARI
 
Türkçe ve Kürtçe seslendirdiği şarkılarla Diyarbakır'ı gözdesi olan Kaya'nın İstanbul süreci başladıktan sonra sınırları aşan ismi kısa sürede kabul gördü ve gönüllerde yer edindi. Öte yandan emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre yetkililer Kaya'nın hastaneden taburcu olmasına kadar geçen süre içerisinde 6 ay süreli ile tedbir amaçlı koruma kararı altına alındığı öğrenildi.
 
GİTTİĞİ HER YERDE MİKROFON ELİNDEN DÜŞMEDİ
 
Kaya'nın saldırıya uğramadan kısa süre önce yakınlarının, ilçede gerçekleştirdiği bir düğüne ailesi ile katıldığı ve düğünde yine güzelliği ile büyüleyerek mikrofonu sahiplendiği görüldü.
 
(AH-Y)
 

HABERE YORUM KAT