1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şahin Antalyaspor yönetimini kabul etti
Şahin Antalyaspor yönetimini kabul etti

Şahin Antalyaspor yönetimini kabul etti

Adalet Bakanı ve Antalya Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Antalyaspor yönetimini Adalet Bakanlığı'nın Lara'daki tesislerinde kabul etti.

A+A-

Vali Alaaddin Yüksel ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in de katıldığı davete Antalyaspor'dan Başkan Hasan Akıncıoğlu ile tüm yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Bakan Şahin, Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı A.T.G.V Tesisleri'ndeki yemekte Antalyaspor yönetimine davete geldiklerinden ötürü teşekkür etti. Şahin, "Başkan ve arkadaşları herkesin bildiği gibi en son yapılan kongre ile göreve geldi ve böylesine zor bir göreve talip oldular. Ben kendilerini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Antalyaspor süper ligde geçmişte de başarılı olmuştur. İnşallah bu sene de başarılı ve kalıcı olacağını ispat edecektir." dedi.

Kulüp hakkında yönetim kurulundan bilgi alan Bakan Şahin, transferlerle ilgili de değerlendirme yapıldığını aktardı. Antalyaspor'un bu yıl ciddi başarılara imza atacağına inandığını ifade eden Şahin, "Zaten geçmiş kadrodan birçok oyuncu takımda kalıp bunlara da takviye yapılmıştır. Bu kadroyla iyi şeyler yapılacağına yürekten inanıyorum. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde reklam alma gibi bir çalışmada kendilerine yardımcı olacağım. Ben yeniden tüm camiaya ve teknik heyet ile futbolculara ligin ilk maçı olan Beşiktaş karşısında başarılar diliyorum. Çok önemli bir mani çıkmadığı sürece onlarla birlikte maçta olacağım." diye konuştu.

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu da desteklerinden ötürü yönetim kurulu adına Bakan Şahin'e teşekkür ederek, isminin yazılı olduğu forma, top ve şapka hediye etti. Şahin konuklarıyla birlikte toplu fotoğraf çektirdi.