1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Şahane Damat yayın hayatını bitiriyor mu?
Şahane Damat yayın hayatını bitiriyor mu?

Şahane Damat yayın hayatını bitiriyor mu?

Şahane Damat 8. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Star Tv ekranlarında yayınlanan yaz dizisi Şahane Damat yeni bölümünde romantik dakikalar yaşanıyor. Peki Şahane Damat final mi yapıyor?

A+A-

Şahane Damat dizisi 8. yeni bölümü ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Romantik sahneler ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Şahane Damat,  son yeni bölümünü mü yayınlayacak? Şahane Damat ekranlara veda mı ediyor? İşte detaylar...

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği dizi Şahane Damat'ın başrollerinde ise, Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru yer alıyor. Şahane Damat yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yer alacak..

Melike seçim yapmak zorundadır; ya Mehmet’i yani kendi mutluluğunu seçecektir ya da İlknur’a boyun eğip Mehmet’ten ayrılarak Mehmet’in hayallerini ve hastaneyi kurtaracaktır. Sırat köprüsündeki Melike’nin tercihi hangisi olacaktır? Acaba İlknur verdiği savaşı kazanacak mıdır?
 
Peki, ya Mehmet? Tam da Melike’ye aşkını ilan etmiş ve hayatında ilk kez zincirlerinden kurtulmuşken, onun tüm bu yaşananlar karşısındaki davranışları nasıl olacaktır?
 
Öte yanda ise Tahsin ve Cennet ikilisinin durumu iyice karışmış durumdadır. Cennet engel tanımaz bir tavırla koşar adım Tahsin’e doğru ilerlerken, Tahsin neden ondan kaçmaktadır? Nereye kadar Cennet’e karşı koyacaktır? 
 
Her iki çifti de nasıl bir gelecek beklemektedir? Mehmet - Melike - Tahsin - Cennet dörtlüsü mutluluğa yelken mi açacaktır? Yoksa, herkes için aşk; kaçırdıkları koca bir tren ve kanayan bir yara olarak mı kalacaktır?
 
ŞAHANE DAMAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Melike’nin yaşadıklarının ağırlığına daha fazla katlanamayarak patlaması ve “Şahane Damat” yalanının açığa çıkması herkes için büyük bir şok olur. Kazibe de anında kararını vermiştir; artık o ve ailesi için bir an önce Afyon’a gitmekten başka seçenek yoktur!
 
Cennet sırf köye dönmemek adına Tahsin’in karşısına şok edici bir teklifle çıkar. Melike ise tüm süngülerini önceki gece o nişan sırasında düşürmüştür, kaderini razıdır. Peki, Mehmet bu gidişe sessiz mi kalacaktır? Melike’yi bir daha görmemeyi göze mi alacaktır? Mehmet’in, İlknur ve Melike arasında yapacağı seçim bu sefer hangi tarafa yönelik olacaktır? Her şey bir yana, İlknur’un tüm bu yaşananlar karşısında atacağı son kurşun nedir? Ve kimi yaralayacaktır!
 
ŞAHANE DAMAT SON BÖLÜMÜN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ
 
Oyuncular ve Künye
 
Yapım: Sinegraf 
Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Raşit Çelikezer
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Nehir Erdem
 
 Melike
Burcu Özberk
 
Mehmet
Ali Ersan Duru
 
Peri - Diva
Nükhet Duru
 
Hayati
Erhan Yazıcıoğlu
 
Tahsin - Aşk Doktoru
Mesut Yılmaz
 
Cennet
Hande Kaptan
 
Engin
Anıl İlter
 
İlknur
Leyla Göksun
 
Remzi Dede
Köksal Engür
 
Kibar
Selen Uçer
 
Tufan
Mert Carim
 
Kazibe
Binnur Şerbetçioğlu

HABERE YORUM KAT