1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Şahane Damat neden final yaptı?
Şahane Damat neden final yaptı?

Şahane Damat neden final yaptı?

Şahane Damat dizisi son bölümü yayınlandı. Star Tv ekranlarında yer alan dizi Şahane Damat, gündeme oturan bir bölüm ile ekranlara veda etti. Şahane Damat dizisinin final bölümünde neler yaşandı? İşte ayrıntılar...

A+A-

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Şahane Damat kafalarda soru işaretleri bıraktı. Şahane Damat neden final yaptı? Şahane Damat'ın son bölümünde neler yaşandı? 

Melike seçim yapmak zorundadır; ya Mehmet’i yani kendi mutluluğunu seçecektir ya da İlknur’a boyun eğip Mehmet’ten ayrılarak Mehmet’in hayallerini ve hastaneyi kurtaracaktır. Sırat köprüsündeki Melike’nin tercihi hangisi olacaktır? Acaba İlknur verdiği savaşı kazanacak mıdır?
 
Peki, ya Mehmet? Tam da Melike’ye aşkını ilan etmiş ve hayatında ilk kez zincirlerinden kurtulmuşken, onun tüm bu yaşananlar karşısındaki davranışları nasıl olacaktır?
 
Öte yanda ise Tahsin ve Cennet ikilisinin durumu iyice karışmış durumdadır. Cennet engel tanımaz bir tavırla koşar adım Tahsin’e doğru ilerlerken, Tahsin neden ondan kaçmaktadır? Nereye kadar Cennet’e karşı koyacaktır? 
 
Her iki çifti de nasıl bir gelecek beklemektedir? Mehmet - Melike - Tahsin - Cennet dörtlüsü mutluluğa yelken mi açacaktır? Yoksa, herkes için aşk; kaçırdıkları koca bir tren ve kanayan bir yara olarak mı kalacaktır?
  
Yapım: Sinegraf 
Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Raşit Çelikezer
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Nehir Erdem
 
 Melike
Burcu Özberk
 
Mehmet
Ali Ersan Duru
 
Peri - Diva
Nükhet Duru
 
Hayati
Erhan Yazıcıoğlu
 
Tahsin - Aşk Doktoru
Mesut Yılmaz
 
Cennet
Hande Kaptan
 
Engin
Anıl İlter
 
İlknur
Leyla Göksun
 
Remzi Dede
Köksal Engür
 
Kibar
Selen Uçer
 
Tufan
Mert Carim
 
Kazibe
Binnur Şerbetçioğlu

HABERE YORUM KAT