1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Şahane Damat 5. bölümde İlknur yüzüğü attı mı?
Şahane Damat 5. bölümde İlknur yüzüğü attı mı?

Şahane Damat 5. bölümde İlknur yüzüğü attı mı?

Şahane Damat 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Şahane Damat 5. bölümde beklenmedik gelişmeler meydana geliyor. Şahane Damat dizisi yeni bölümünde İlknur neden yüzüğü atıyor?

A+A-

Ekranların beğenilen dizisi Şahane Damat dizisinin yeni bölümünde izleyiciyi hayretler içerisine düşürecek gelişmeler var! Şahane Damat dizisinin yeni bölümü akıllarda kalacak şekilde geliyor! Mehmet ve Melike'nin kavgası ne gibi sonuçlar doğuruyor? Yapımcılığını Osman Sınav'ın, Başrol oyunculuğunu ise; Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru'nun üstlendiği Şahane Damat dizisi her Salı 20:00'de Star Tv'de!

ŞAHANE DAMAT 5. BÖLÜM FRAGMANI


ŞAHANE DAMAT 5. BÖLÜM ÖZETİ

Mehmet ve Melike’nin ettiği kavga herkes için taşları yerinden oynatmıştır. İlknur kendisinden beklenmeyecek kadar sert bir çıkış yapar ve yüzüğü Mehmet’in suratına fırlatır! Ertesi sabah, Mehmet sözünü tutamamış olmanın yıkımını yaşarken, öte tarafta ise Melike hala kızgındır. Mehmet nasıl olur da onu basit bir kız olmakla suçlamıştır?
 
Melike, Mehmet’ten hesap sormaya gider, ancak yüzüğün atıldığını öğrenince fikirleri değişir. Mehmet’in hayatını daha fazla mahvetmemesi gerektiğine karar verir. Önce İlknur ile yüzleşir daha sonra ise “Şahane Damat” yalanını açıklamak için ailesinin yanına döner. Mehmet, Melike’yi durdurmayı başarabilecek midir?
 
Kazibe sabah kalktığında Melike’yi evde bulamaz. Ayrıca Mehmet’e de ulaşılamamaktadır. Bunun üzerine Cennet ve Tahsin bizim çılgın ikiliyi bulmak için yollara düşerler. Yol boyunca Cennet’in yaptıkları tabii ki Tahsin’i kanser etmeye yetecek türdendir.
 
ŞAHANE DAMAT 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mehmet ve Melike’nin banyoda yaşadıkları yakınlaşma sonrası kendilerini kaptırdıkları romantizm duygusu, Albay’ın Diva’nın olduğu eve yaptığı baskın sonucunda yarım kalmıştır. Bizim iki çılgının Diva’yı saklayabilmek adına, Albay’a çevirdikleri son numara ise Şeytan’ın bile aklına gelmeyecek cinstendir.
 
Ertesi sabah hem Albay hem de Kazibe tehlikesini savuşturmuş olmanın rahatlığıyla hareket eden Melike ise hiç ummadığı bir yerden darbe alır. Mehmet önceki gece banyoda olanlardan belli ki rahatsızdır ve Melike’ye hiç olmadığı kadar da “arkadaşça” davranma çabasındadır.
 
Ayrıca, Mehmet başta kendisi olmak üzere Melike’ye de sürekli hatırlatmaktadır; ikisinin oynadıkları sadece bir oyundur ve ayrıca o nişanlıdır! Mehmet her ne kadar kendini Melike’den uzak tutmaya çalışsa da özellikle Engin’in her fırsatta Melike’ye yazıyor olmasına katlanamamaktadır. Melike tabii ki Engin’e karşılık vermemektedir, fakat bu Mehmet’in delirmesine engel teşkil etmez. 

HABERE YORUM KAT