1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Şahane Damat 4. yeni bölümde neler olacak?
Şahane Damat 4. yeni bölümde neler olacak?

Şahane Damat 4. yeni bölümde neler olacak?

Şahane Damat dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Şahane Damat dizisi ilk bölümlerden seyirci kitlesi oluşturdu. Şahane Damat dizisinin yayınlanan fragmanı izleyicilerde merak uyandırıyor.

A+A-

Şahane Damat dizisi 4. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Şahane Damat yayınlanan iki fragmanıyla izleyicileri merak ettiren soruları akılda bıraktı.  Şahane Damat dizisinin başrol oyunculuğunu Burcu Özbek ve Ali Ersan Duru paylaşıyor. Şahane Damat dizisinin yapımcılığını da Sinegram üstleniyor. Şahane Damat dizisi yeni bölümde neler olacağını merak edenler için her Salı Star Tv'de Saat:20.00'de izleyicileri ile buluşuyor. 

ŞAHANE DAMAT 4. BÖLÜM 1. TANITIMI


ŞAHANE DAMAT 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Mehmet ve Melike’nin banyoda yaşadıkları yakınlaşma sonrası kendilerini kaptırdıkları romantizm duygusu, Albay’ın Diva’nın olduğu eve yaptığı baskın sonucunda yarım kalmıştır. Bizim iki çılgının Diva’yı saklayabilmek adına, Albay’a çevirdikleri son numara ise Şeytan’ın bile aklına gelmeyecek cinstendir.

Ertesi sabah hem Albay hem de Kazibe tehlikesini savuşturmuş olmanın rahatlığıyla hareket eden Melike ise hiç ummadığı bir yerden darbe alır. Mehmet önceki gece banyoda olanlardan belli ki rahatsızdır ve Melike’ye hiç olmadığı kadar da “arkadaşça” davranma çabasındadır. Ayrıca, Mehmet başta kendisi olmak üzere Melike’ye de sürekli hatırlatmaktadır; ikisinin oynadıkları sadece bir oyundur ve ayrıca o nişanlıdır!

ŞAHANE DAMAT 4. BÖLÜM 2. TANITIMIMehmet her ne kadar kendini Melike’den uzak tutmaya çalışsa da özellikle Engin’in her fırsatta Melike’ye yazıyor olmasına katlanamamaktadır. Melike tabii ki Engin’e karşılık vermemektedir, fakat bu Mehmet’in delirmesine engel teşkil etmez. Türlü türlü oyunlarda Engin’i, Melike’den uzak tutmaya çalışan Mehmet, sonunda kendini fazla açık eder. Engin de durumdan şüphelenir ve düşündüklerini İlknur ile paylaşır.
 
İlknur’un artık yapacağı tek bir şey vardır; Mehmet ve Melike’yi kendi gözleri önünde tartmak. Bu sebeple Tahsin-Melike-İlknur ve Mehmet olarak dörtlü çıkacakları bir akşam yemeği tertip eder. Ancak, o yemekte yaşananlar İlknur’un kendi kazdığı kuyuya düşmesine sebep olacaktır!
 
 ŞAHANE DAMAT 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Mehmet ve Melike, İlknur tehlikesini yine şahane bir bahaneyle atlatırlar. Ancak, Mehmet'in İlknur için hissettiği  suçluluk duygusuyla başetmek için bahaneden fazlasına ihtiyacı vardır. Çünkü, kanadı kırık bir güvercinin neden olduğu romantik gece, Mehmet'i tahmin ettiğinden çok daha fazla sarsmıştır.

Vicdan azabının acısını Melike'den çıkartan Mehmet,  hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Acıtma sırası Melike'dedir ve Melike aşkına rağmen bu sefer dilini hiç esirgemeyecektir.

Hayati, yazdığı burçlarla Diva'yı kontrol etmeyi sürdürsün diye  Melike'ye müthiş bir teklif yapar. Bu teklif, Melike'nin hem habercilik hayallerini gerçekleştirmesini hem de klinikte Mehmet'le birlikte olmasını sağlayacaktır. Ama aynı teklif, Melike'nin Engin'in de dikkatini çekmesine yol açar.
 
Tüm reçetelerini muhtemel bir Melike-Mehmet aşkının başlamasına adayan aşk doktoru Tahsin ise, bir tek Cennet denen mikroba yazacak reçete bulamamaktadır. Bu almancı gülü, dedesinden kalma caanım eşyaların canına okumakta ve Tahsin'i delirtmektedir. 

Alemlerin en damatçı kaynanası Kazibe ise, bir yandan Mehmet'in ailesiyle birlikte kızını adabıyla istemesi için tuttururken bir yandan da oğlu Tufan'ı  köydeki evin hisselerini satın alması için Afyon'a yollar. Ancak herkesin kaderini değiştirecek olan sürpriz, Tufan'ı otogarda beklemektedir.

HABERE YORUM KAT