1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Şahane Damat 3. yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor!
Şahane Damat 3. yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor!

Şahane Damat 3. yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor!

Ekranların romantik komedi dizisi Şahane Damat yayınlandığı günden beri ilgi ile takip ediliyor. Eğlenceli ve romantik sahneleri ile izleyiciye birden fazla duygu yaşatan Şahane Damat 3. bölüm fragmanında neler oluyor? İşte sevilen dizi Şahane Damat 3. ye

A+A-

Ekranarın kahkaha tufanı yaratan yeni dizisi Şahane Damat 3. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde izleyenleri hangi sürprizler bekliyor? İşte detaylar...

Başrollerinde Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru'nun yer aldığı Şahane Damat, 3. yeni bölüm fragmanını yayınlandı. Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? Her salı akşamı Star TV ekranında yayınlanmakta. Bayram sebebi ile geçen hafta yayınlanmayan Şahane Damat'ın yeni bölümü bu akşam Star Tv'de!

ŞAHANE DAMAT 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mehmet ve Melike, İlknur tehlikesini yine şahane bir bahaneyle atlatırlar. Ancak, Mehmet'in İlknur için hissettiği  suçluluk duygusuyla başetmek için bahaneden fazlasına ihtiyacı vardır. Çünkü, kanadı kırık bir güvercinin neden olduğu romantik gece, Mehmet'i tahmin ettiğinden çok daha fazla sarsmıştır.
Vicdan azabının acısını Melike'den çıkartan Mehmet,  hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Acıtma sırası Melike'dedir ve Melike aşkına rağmen bu sefer dilini hiç esirgemeyecektir.

Hayati, yazdığı burçlarla Diva'yı kontrol etmeyi sürdürsün diye  Melike'ye müthiş bir teklif yapar. Bu teklif, Melike'nin hem habercilik hayallerini gerçekleştirmesini hem de klinikte Mehmet'le birlikte olmasını sağlayacaktır. Ama aynı teklif, Melike'nin Engin'in de dikkatini çekmesine yol açar.

Tüm reçetelerini muhtemel bir Melike-Mehmet aşkının başlamasına adayan aşk doktoru Tahsin ise, bir tek Cennet denen mikroba yazacak reçete bulamamaktadır. Bu almancı gülü, dedesinden kalma caanım eşyaların canına okumakta ve Tahsin'i delirtmektedir. 
 
Alemlerin en damatçı kaynanası Kazibe ise, bir yandan Mehmet'in ailesiyle birlikte kızını adabıyla istemesi için tuttururken bir yandan da oğlu Tufan'ı  köydeki evin hisselerini satın alması için Afyon'a yollar. Ancak herkesin kaderini değiştirecek olan sürpriz, Tufan'ı otogarda beklemektedir.

HABERE YORUM KAT