1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sağlıkçılar piknikte buluştu
Sağlıkçılar piknikte buluştu

Sağlıkçılar piknikte buluştu

Sağlık-Sen Diyarbakır Şubesinin,geleneksel hale getirdiği piknik ve eğlence şöleninin ilki gerçekleştirdi.

A+A-

Katılımın beklentinin çok üzerinde olduğu piknik, organizasyon komitesinin gayretleri neticesinde başarılı bir şekilde sonuçlandı.

Sağlık-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak ENSARİOĞLU şunları söyledi Öncellikle Hemşireler ,Ebeler ve Anneler günü olarak kutladığımız bu haftanın büyük emek sarf eden hemşire ve ebe arkadaşlarımızın gününü kutlar ileriki yıllara çalışma şartlarının iyileştirilmiş ve hak ettiği değerinin karşılığını en iyi şekilde almalarını diliyorum.

Pikniğimizde aramızda bulunan Memur-Sene bağlı şube başkanlarımız ve kurum amirlerimize ve tüm üyelerimize aramızda bulunan tüm konuklara katılmalarından dolayı şahsım ve sendikamız adına teşekkür ederim.

Buradaki amacımız üyelerimizin arasında dayanışma ve kaynaşmayı sağlamaktır.  İleriki yıllarda daha geniş kapsamlı, daha güzel etkinlikler düzenlemek ve sizlere hizmet etmektir.  Bu amacımızı gerçekleştirmek için siz değerli çalışanlarımız için elimizden gelen her türlü gayreti sarf ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz.

Sağlık Sen olarak bölgemizde çözüm süreciyle başlayan huzur ve güven ortamının devam etmesinden yanayız.  Anaların ağlamaması, çocukların yetim kalmaması ve dökülen kanın durması adına bizlere düşen her türlü katkı ve desteği sunmaya hazır olduğumuzu beyan ediyoruz.

Sendika olarak tüm çalışan kardeşlerimizin huzurlu, mutlu ve güvenli bir ortamda hak ettiği değerin karşılığını bulması için Bakanlık ve yerel düzeyde gösterdiğimiz çaba ve gayretlerin neticelenmesi talep ediyor ve en kısa zamanda çözüme kavuşmasını diliyoruz.

Gecesini gündüzüne katarak bir anne şefkatiyle gayret sarf eden ebe hemşire çalışanlarımızın günü ile annelerimizin anneler gününü kutlar. Hepinizi saygıyla selamlarım.
Diyarbakır il sağlık müdürü dr sait avar etkinliğe katıldı

Devegeçidi barajı piknik alanında 1250 sağlık sen üyeleri ve aileleriyle, ve kurum amirleri ilçe lerden gelen üyelerimiz ve hastane çalışanları merkez ve ilçelerden gelen çalışanlar katıldılar ve bir anlamlı etkinlik yaptık. Müzik li eğlenceli yemekli bir etkinlik düzenlendi.sağlık sen çalışanları veleybol oynadılar.oyun oynadılar delilo. Halay çekerek stres attılar. Doyasıya eğlendiler.yerlere bataniye sererek gönüllerince eğlendiler.

Sağlık sen üyeleri ve aileleri böylesi güzel bir organizasyonu bizlere düzenlediğinden dolayı  Diyarbakır  Sağlık sen Şube Başkanı Nurhak ENSARİOĞLU'na çok teşekkür ettiler.bizleri çok mutlu ettiler dediler.
                                                                                                   
 

HABERE YORUM KAT