1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Sağlık-Sen'den diploma töreni
Sağlık-Sen'den diploma töreni

Sağlık-Sen'den diploma töreni

DİYARBAKIR- Beykent Üniversitesi ile Sağlık-Sen Diyarbakır Şube Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve İşletme Yüksek Lisans Programlarından 92 öğrenci mezun oldu.

A+A-
Memur Sendikaları Konfederasyonu Diyarbakır Şubesi toplantı salonunda gerçekleştirilen törene; Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, yöneticiler ve mezunlar katıldı.
 
Ensarioğlu, burada yaptığı konuşmada Sağlık-Sen olarak Eylül 2013 tarihinde Beykent Üniversitesi ile hastane ve sağlık kurumları yönetimi alanında eğitim anlaşması yaptıklarını söyledi. Sağlık personeline ve üyelere yönelik yüksek lisans programına 92 kişinin kayıt yaptırdığını ifade eden Ensarioğlu, “Diyarbakır'da yüksek lisans programının Beykent gibi güzide bir üniversite tarafından açılması ve mezun vermesinden büyük bir mutluluk duyuyorum. Önümüzdeki süreçte bu programların açılması için çalışmalarımız devam edecektir. Sağlık-Sen olarak hizmet sendikacılık anlayışımız devam edecektir. Bu kapsamda aile danışmanlığı sertifikası programı kayıt işlemleri devam etmektedir” dedi.
 
Konuşmalarının ardından, Ensarioğlu tarafından katılımcılara plaket verildi.
 
(YRT-GS-Y)

HABERE YORUM KAT