1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sağ kanat Sinan'a emanet
Sağ kanat Sinan'a emanet

Sağ kanat Sinan'a emanet

Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle 3 hafta sahalardan uzak kalacak olan Lukas Podolski’nin yokluğunda, Galatasaray’ın sağ kanadı Sinan Gümüş’e emanet.

A+A-

Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle 3 hafta sahalardan uzak kalacak olan Lukas Podolski'nin yokluğunda, Galatasaray'ın sağ kanadı Sinan Gümüş'e emanet...

Beşiktaş'la oynanan kupa finalinde 90 dakikayı tamamlamakta zorlanan ve geçmiş maçlarına oranla etkisiz kalan genç yetenek, Karabük maçını boş geçmek istemiyor.

Fanatik Gazetesinin haberine göre; En azından bir gol veya asistle skora katkıda bulunmak isteyen Sinan, aynı zamanda idmanların ardından ekstra çalışmalara da devam ediyor.

LİNNES ENDİŞELİ

Gerek Manchester United gerek Beşiktaş maçlarında gösterdiği kötü performans, gerekse yerine yapılan Cavanda transferi, Martin Linnes'in kimyasını bozdu! Takımdan gönderileceği endişesi taşımaya başlayan 24 yaşındaki Norveçli futbolcu, idmanlarda hocası Riekerink'in gözüne girebilmek için artık ekstra efor sarf ediyor.

TOLGA CİĞERCİ FARK YARATTI

Cim Bom'un Hertha Berlin'den transferi Tolga Ciğerci, antrenman performansıyla fark yaratmaya devam ediyor.

24 yaşındaki oyuncunun, özellikle orta sahada görev alan diğer isimlerden daha iyi bir fizik kondisyon seviyesine sahip olduğu ve koşu mesafesini sürekli yukarıya çektiği belirtiliyor.

Onun bu performansı en çok da teknik heyeti memnun ediyor. Hocası Riekerink, gurbetçi oyuncuyla sık sık görüşerek sahada kendisinden ne beklediğini aktarıyor.

HABERE YORUM KAT