1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. SAÇ MODELLERİMİZ!
SAÇ MODELLERİMİZ!

SAÇ MODELLERİMİZ!

Yeni saç modelleri değişime can atan birçok bayan tarafından merakla beklenmektedir. Kısa saç modelleri bu senenin gündemine oturacak gibi görünüyor.

A+A-

Yeni değişime can atan birçok bayan tarafından merakla beklenmektedir. Kısa saç modelleri bu senenin gündemine oturacak gibi görünüyor. ‘’Kadının uzun saçlısı makbuldür’’ fikri zamanla tarih olmaktadır. Çünkü birbirinden güzel ve kullanışlı kısa saç modelleri tüm tabuları yıkıyor. Tabiki bunun için önemli olan, işini iyi bilen bir kuaföre rastlamak gerekiyor. Kısa saç modellerinde avantajlar kadar dezavantajlar da vardır. Pratik ve zaman tasarrufu açısından avantaj yaratırken zor şekil alması konusunda dezavantajları vardır. Dezavantajları da çeşitli kozmetik ürünleriyle avantaja çevirebilirsiniz. Farklı aksesuarlar kullanabilir, daha değişik modellerle gününüzü kurtarabilirsiniz.

nin yanında yeni topuz modelleri de damgaya vuracak gibi görünüyor.  Topuz denilince genelde düğün dernek akla gelir, ancak günlük hayatta kullanılan birçok topuz modeli vardır. Pratik topuzlarla kıyafetlerinizin kombinini tamamlayabilirsiniz. Hatta biraz önce bahsettiğim kısa modellerde de toplanabilir tarzda olduğu sürece topuz modelleri yapılabilir. Son zamanlarda topuzları aksesuarla tamamlama akımı başlamıştır. Görünüyor ki bu yıla da damgasını vuracak. Rahat olması yine avantajları arasındadır.

Kısa Saç modelleri

   Eminim hepimiz hayatımızın bir döneminde kısa saç modelini düşünmüşüz veya denemişizdir. Bu ya değişim amaçlıdır ya da saç köklerini canlandırmaya yönelik bir seçimdir.  Ancak bu seçimi yaparken yüz hatlarına dikkat ediyor muyuz? Kısa saç modelleri genellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip kişilerde daha hoş durmaktadır.  Ancak tabiki bu da bir seçimdir. Rahatına düşkün biriyseniz, saçınızla uğraşacak bol vaktiniz yoksa kısa saç her zaman tercihiniz olacaktır. Bu durumda yüz hatlarına daha uygun kısa saçlar da bulabilirsiniz. 

Topuz modelleri

 Hiçbir aman önemini kaybetmeyecek bir saç modeli varsa o da topuz modelidir. Daha önce de bahsettiğim gibi hem günlük hayatta hem de özel günlerde ilk tercihler arasındadır. Ancak tabiki emin ellere bırakıldığında zarafetini kazanacaktır.  Geçen senenin gözdesi örgüyle desteklenmiş dağınık topuzdu ve bu senenin modası da aynı olacak gibi görünüyor. Şıklığı ve doğallığı nedeniyle sık tercih edilen bir modeldir. Bahsettiğimiz tüm saç modellerine, yenilenen tüm modellere adresinden ulaşabilirsiniz. Değişime karar vermeden önce sizler için araştırdığımız modellere göz atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

HABERE YORUM KAT