1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Rüzgarın Kalbi'nde 3. bölüm için heyecan dorukta!
Rüzgarın Kalbi'nde 3. bölüm için heyecan dorukta!

Rüzgarın Kalbi'nde 3. bölüm için heyecan dorukta!

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük ilgiyle takip edilen Rüzgarın Kalbi yeni bölüm için heyecan dorukta. Merakla beklenen Rüzgarın Kalbi 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile ekranların yeni gözdesi haline gelen Rüzgarın Kalbi yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Peki Rüzgarın Kalbi yeni bölümünde neler olacak? 

Erol Demir'in yapımcılığını üstlendiği  ve başrollerinde ise Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal' ın paylaştığı Rüzgarın Kalbi her hafta Cumartesi akşamı saat 20:00'de fox tv'de izleyicisini ekran başında karşılıyor...
 
RÜZGARIN KALBİ 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANIRÜZGARIN KALBİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rüzgar ve Zeynep arasında oynanan ‘aşk Oyununa’ Kutay, inanmak istemez. Zeynep’in kalbini hep cepte sanan Kutay, Zeynep’in yanında başka bir adamı, Rüzgar’ı, görünce sarsılır. Kasabaya gelen bu yabancının gerçekte kim olduğunu araştırıp bulmak için kolları sıvar. Rüzgar’ı, Zeynep’in yanında görünce köşeye sıkışan Kutay’ın ikna çabaları ile Zeynep’in kafası karışır. Kutay’ı gördüğünde kalbinde anılar yeniden canlanmıştır ama öfkesi ve acısı anılardan daha tazedir. Muammer, torunu Zeynep’i mutlu etmek için O’nu en sevdiği yere çocukluğunun sihirli sözcükleri Aganta Burina Burinata’ya ev sahipliği yapan tekne Moby Dick’e götürür. Rüzgar ve Zeynep arasındaki tek gecelik oyun, Kutay’ın İstanbul’a dönmekten vazgeçme kararı ile devam etmek zorundadır. 
 
DİZİNİN KONUSU

Hikayenin senaryosu ile dalgalar taze bir rüzgarla kıyılara vurup, aşka yeniden hayat vermeye hazırlanıyor. Her şeye sahip, başarılı genç bir adamın hayatında bir anda güneş hiç doğmamak üzere batarsa… Ya sonra? Rüzgar’ın Kalbi “Bittiği yerde başlayan bir aşk hikayesi…”FOX’un iddialı projelerinden biri olan dizinin çekimlerinin bir bölümü Bosna Hersek’te gerçekleştirildi.

KÜNYE

YÖNETMEN: Filiz Gülmez Pakman

SENARİST: Özge Efendioğlu

YAPIMCI: Erol Demir 

GENEL KOORDİNATÖR: Dilek Yorulmaz 

YAPIM: Filmevi Yapım

MÜZİK: Uğur Akyürek, Ufuk Türk, Çağlar Haznedaroğlu

OYUNCULAR: Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı dizide, Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman, Batuhan Begimgil, Funda Şirinkal, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Müge Akyamaç, Mehmetcan Mincinozlu, Seçil Buket Akıncı, Özlem Mahmutoğlu, Zeynep Elçin, Erdi Bolat, Doğu Alpan, Mert Asker gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

HABERE YORUM KAT