1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Rojova'ya anlamlı destek
Rojova'ya anlamlı destek

Rojova'ya anlamlı destek

Bilardo Federasyonu İl Temsilcisi İhsan Delibaş ve Profesyonel Bilardo Sporcusu Nusret Bahadır, Yenişehir Belediye Eş Başkanlarını ziyaret etti.

A+A-
ÜÇ TURNUVA DÜZENLENİYOR
 
Rojava'ya yardım amaçlı düzenledikleri turnuva hakkında bilgi veren Bilardo Federasyonu İl Temsilcisi İhsan Delibaş, "Ramazan ayı münasebetiyle bilardo sporcularıyla birlikte turnuva düzenliyoruz. Gelen gelirin tümünü sporcularımızın ortak kararıyla Rojava' göndermek istiyoruz. Ramazan ayı içerisinde 3 turnuva düzenleyeceğiz. Eş başkanlarımız da katkı sunup bizleri destekledikleri için teşekkür ediyoruz" dedi.
 
 YENİEŞEHİR BELEDİYESİNDEN TEŞEKKÜR
 
Yenişehir Belediye Eş Başkanları Selim Kurbanoğlu ve Ülkü Baytaş ise böyle bir karar aldıkları için teşekkür ederek “Diyarbakır Bilardo İl Temsilcisi böyle karar aldıkları için bizleri hem sevindirdi hem de onurlandırdı. Şu an Rojava'da ciddi sıkıntılar var. Maddiyetten öte, Kürtlerin birlikteliği söz konusu bundan dolayı anlamlı buluyoruz. Her parçada bulunan halkımızın bir araya gelişi bizleri sevindiriyor. Bizlerde elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz"dedi.
 
Yenişehir Arena bilardo salonunda, Rojava için yapılan turnuvada Yenişehir Eş başkanların katılımıyla turnuva startı verildi.
 
Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT