1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Rojda Demirer ve İlker İnanoğlu diziden ayrıldı
Rojda Demirer ve İlker İnanoğlu diziden ayrıldı

Rojda Demirer ve İlker İnanoğlu diziden ayrıldı

Show TV'de yayınlanan acil aşk aranıyor dizisinde peş peşe ayrılıklar yaşanıyor. Rojda Demirer ve İlker İnanoğlu diziden ayrıldıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

A+A-

Acil Aşk Aranıyor'da Ayla karakterini canlandıran Rojda Demirer, diziye veda ettiğini açıkladı. Yeni sezonda yer almayacağı haberini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Rojda Demirer, “Acil Aşk Aranıyor'un yeni sezonunda olmayacağımı duyurur, beraber çalıştığım oyuncu arkadaşlarım, ekibim ve Med Yapım'a çalıştığım süre boyunca verdikleri destek için teşekkür ederim. Hiçbir sorun ya da mutsuzluk olmadığını, sadece hikayemin artık diziye bir katkısı olmayacağından ötürü bu kararı aldığımızı belirtmek isterim. Bütün Acil Aşk Aranıyor ekibine teşekkürlerimle” diye yazdı.


İlker İnanoğlu ise ayrılığını “Sevgili dostlar. Normalde bu şekil açıklamalar yapmayı sevmeyen biriyim ama sizin eğlence olarak seyrettiğiniz diziler bizim hayatımızı kazandığımız, ailemizi geçindirdiğimiz işimiz. Bu yüzden neden girdiniz neden çıkıyorsunuz diziden derken bu bizim için bir keyif işi olmadığını unutmayın. Bir sebebi muhakkak vardır. Sevgiler.” diyerek açıkladı. (radikal)

HABERE YORUM KAT