1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. ‘Rojavalı çocuklara da bir defter sen al’
‘Rojavalı çocuklara da bir defter sen al’

‘Rojavalı çocuklara da bir defter sen al’

Diyarbakır’da kırtasiye ürünleri üzerinde nam yapan Adıgüzel Kitap Kırtasiye yaptığı anlamlı kampanyalar adından söz ettirmeye devam ediyor.

A+A-

Diyarbakır’da eğitim ve öğretim konusunda düzenlediği kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren Adıgüzel Kitap Kırtasiye bu kez ise Rojavalı çocuklar için “Rojavalı çocuklarada bir defter sen al” adlı düzenlenen kampanyaya destek verdi.

Kırtasiye içerisinde bulunan bir alanda oluşturulan atık kağıt kutusuna hayırseverler tarafından alınan ve bağışlanan defterler atılıyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan işletme sahibi Mikail Adıgüzel “Eğitim öğretim en önemlidir bizlerde az çok bu kampanyaya destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bu bir insanlık görevidir hepimize görev düşüyor ilgide hayli fazladır. her türlü kırtasiye malzemesi ne ihtiyaç vardır, broşürlerde nakdi yardım istemiyoruz diye yazılarda var. Bu kampanyaya destek olmamız şarttır  bizlerde kırtasiyemiz olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz çok büyük sevabı vardır asla yapılan yardımlar  hesaba yazılır” diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler